LCC Tarptautinis Universitetas tęsia pergalių seriją

LCC Tarptautinis Universitetas tęsia pergalių seriją 1293

Vienintelėse sekmadienio Eurelijaus Žukausko taurės rungtynėse susitiko „LCC Tarptautinis Universitetas“ ir „BC Minimelts“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 82:66 sunkią pergalę iškovojo „LCC Tarptautinis Universitetas“ ekipa (15:16,27:16,14:21,26:13).

Pirmame kėlinyje kiek taiksliau atakave „BC Minimelts“ isiveržė į priekį, jam pasibaigus susikrovė minimalų, vieno taško persvarą, (15:16).
Antrame kėlinyje „LCC Tarptautinis Universitetas“ šovė į priekį, susikrovė dešimties taškų pranašumą (42:32), laimėjo kėlinį (27:16).

Po ilgosios pertraukos „BC Minimelts“ pasiduoti neketino, ijungė aukštesnę pavarą, laimėjo kėlinį rezultatu (14:21) bei prieš paskutinį kėlinį sumažino savo atsilikimą iki vos trijų taškų (56:53). Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taikliais „BC Minimelts“ metimais, o likus žaisti šešias minutęs jau pirmavo vienų taškų, bet tada „LCC Tarptautinis Universitetas“ nepasimetė, suaktyvino savo gynybą, ir tas lėmė pergalę rezultatu (82:66).

Rezultatyviausiai „LCC Tarptautinis Universitetas“ komandoje žaidė: Yaroslav Gavrilin 21 taškas, Dmytro Zhuravlov surinko dvigubą dublį, pelnė 15 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Maxim Leichyk (13 atk. kam.), Jaden Starburg ir Nika Basilashvili pridėjo po 11 taškų.

„BC Minimelts“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Martynas Rimkus 23 taškai, 15 atk. kam., Rokas Narkus ir Dalius Kurmanskis pelnė po 8 taškus.

"BC Minimelts" ekipos treneris Mindaugas Žilys: "Viena iš įdomesnių, galbūt net įdomiausia komanda, su kuria teks susitikti šiame etape. Stebėjau jų praėjusias rungtynes, vaikinai tikrai talentingi, techniški, puikiai meta iš toli. Suprantama, jog tai yra profesionali organizacija, rungtyniauja bei dirba dėl rezultato, o mes šiandien sužaidėme šiek tiek prasčiau, nei tikėjausi, nors trečiame kėlinyje vienas mūsų lyderių patyrė gana rimtą traumą, dėl kurios negalėjo tęsti rungtynių ir todėl pabaigoje turime tokį rezultatą. Rungtynių eigoje radome gynybos sistemą, kuri tiko ir buvo veiksminga, jei Rokas būtų galėjęs rungtyniauti, manau būtume jų komandą „sutaršę“, taip kad laukiame jų kitame etape revanšui."

"LCC Tarptautinis Universitetas" komandos treneris Jurgis Petrauskas: "Šiandien valio ir laukiame kitų rungtynių."