Reluva ir Baldininkas EŽT Mažosios taurės pusfinaly

Reluva ir Baldininkas EŽT Mažosios taurės pusfinaly 948

Kovo 6 d. antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse susitiko „Brizas“ ir „Reluva“ komandos. Paskutiniame kėlinyje „Reluva“ krepšininkai palaužė varžovus rezultatu 74:80 ir tiesiausiu keliu keliauja į „Eurelijaus Žukausko taurės“ pusfinalį.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova, pirmajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi net 6 kartus, dar 4 kartus rezultatas buvo lygus. Kėlinio viduryje „Brizas“ pelnės 7 taškus iš eilės ir įgijo nedidelę persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje „Reluva“ atsakė spurtu 9:0 ir išlygino rezultatą 21:21.

Antrajame kėlinyje abi ekipos rungtyniavo pakankamai nerezultatyviai. Komandos šiame kėlinyje iš žaidimo atakavo gana prastai, atitinkamai 37 proc. ir 27 proc. taiklumu. „Brizas“ pataikė keletą tolimų metimų ir įpusėjus rungtynėms turėjo 6 taškų persvarą 38:32.

Po ilgosios pertraukos, abi ekipos keitėsi taikliais tritaškiais metimais, „Brizo“ komanda visą kėlinį išlaikė šiokią tokią persvarą, kuri svyravo nuo 1 iki 9 taškų, o pasibaigus trečiajam kėliniui „Brizo“ ekipa pirmavo 60:58.

Ketvirtajame kėlinyje, kova vyko iki paskutinių rungtynių minučių, visą ketvirtį abi ekipos itin prastai atakavo krepšį, tikslą pasiekdavo vos kas ketvirtas metimas iš žaidimo. „Brizo“ krepšininkai per paskutines tris rungtynių minutes pelnė vos 3 taškus, prametė keletą baudos metimų ir tokiu būdu leido varžovams priartėti bei persverti rezultatą. „Reluvos“ krepšininkai šiame kėlinyje nuo baudų metimo linijos atakavo be klaidų, pastarieji pataikė visus 15 mestų baudos metimų, kas galiausiai ir nulėmė rungtynių baigtį ir „Reluvos“ ekipos pergalę rezultatu 74:80.

„Brizas“ rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Bogužis 19 tšk. 8 atk. kam., Šarūnas Bladika 15 tšk. 6 atk. kam., Marius Joknys 11 tšk.

„Reluva“ rezultatyviausi žaidėjai: Artūras Damkus 25 tšk., Martynas Vainius 20 tšk. 8 atk. kam., Giedrius Vasilkevičius 17 tšk. 8 atk. kam., Rimantas Preimantas 12 tšk. 6 atk. kam.

„Reluva” ekipos trenerio Lino Remeikio komentaras po sunkios pergalės: „Turėjom dar atsokomasias rungtynes namie, tai nusprendėm nepanikuot, žaist savo žaidima. Mes negalim su jais bėgt, žaisti tokiu tempu. Nusprendėm žaist toki klasikini paprasta savo žaidima. Tai pasiteisino, nors iš pradžių nepataikėm, keletą metimų, prametėm iš po krepšio. Paskui nusiraminom, pradėjom pataikyt, pabaigą sužaidėm protingiau, jie pradėjo skubėt, panikuot. Pasisekė ir patekom į kitą etapą.

„Brizo” komandos žaidėjo Egidijaus Gudo komentaras po rungtynių: „Ačiū viesiems čia, kas susirinko. Nepaėjo ištikrųjų žaidimas, tikėjomes juos apibėgt, bet visgi gavos taip, kad vyresni vyrukai mus apibėgo. Yra ko pasimokyt ir laukt kito sezono. Nepakrito keli metimai, ir užbaigėm sezoną. Ačiū labai lygai už suteiktą šansą.”

Trečiadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  ir „Baldininkas“ komandos. Pastaroji šį vakarą nesunkiai nugalėjo žaidėjus žaidžiančius namuose rezultatu 61:96.

Pirmo kėlinio pradžioje į priekį išsiveržė Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda, tačiau greitai padėtį ėmė keisti svečių komanda, kuri nebuvo susirinkusi itin gausiai. „Baldininkas“ komanda ne tik persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir išsikovojo dviženklį pranašumą. Antrame kėlinyje namų žaidėjai stengėsi nepasiduoti ir išlikti stiprūs, susikaupę kovoje. Nors skirtumo Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandai nepavyko sumažinti, bet varžovams lengvai pasiduoti moksleiviai neleido.

Po ilgosios pertraukos „Baldininkas“ komanda parodė savo sugebėjimus ir dar labiau atitolo nuo namų komandos. Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, kurį patvirtino svečių komandos iškovota pergalė rezultatu 61:96.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandoje žaidė: Rėjus Losis 9 taškai, Dovydas Lengvys 9 taškai.

Baldininkas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Rokas Narkevičius 28 taškai, 8 atk. kam., 5 rez. perd., Egidijus Juostas 22 taškai, 8 atk. kam., Evaldas Damazas 20 taškų, 7 perd.kam., Liudas Razma 14 taškų, 10 atk. kam.

Marius Kvietkus (,,Baldininkas" komandos kapitonas):,,mes jiems esame per dideli dar, o jie mums par maži. Biški dar nelygi kova. Po dviejų metų, kai susitiksim bus įdomiau. Jei mes dar žaisim"

Gustas Ambrazaitis (,,Klaipėdos KM-Tobula instaliacija"):,,rungtynių nesužaidėme, kaip buvome suplanavę, padarėme daug klaidų. Aišku, buvo ir gerų momentų. Stengsimės, tobulėsime"