Sekmadienio vakarą paaiškėjo dar vienas Eurelijaus Žukausko taurės pusfinalio dalyvis 962

Kovo 10 dieną, Eurelijaus Žukausko taurėje, antroje ketvirfinalio kovoje susitiko ,,VPA Logistics" ir ,,Kredito garantas" ekipos. Po permainingos kovos į pusfinalį keliauja ,,VPA Logistics", varžovus šiandien įveikę rezultatu 72:51.

Jau varžybų pradžioje ,,VPA Logistics" išsiveržė į priekį. Tačiau vos penkiese susirinkusi ,,Kredito garanto" ekipa sugebėjo neleisti varžovams įgyti triuškinančios persvaros. Pirmą ketvirtį ,,VPA Logistics" laimėjo 23:17.

Iki antrojo kėlinio vidurio ,,Kredito garantas" sugebėjo minimaliai išsiveržti į priekį, tačiau tuom ilgai nepasidžiaugė, nes ,,VPA Logistics" atlošė taškų pranašumą ir antrą kėlinį užbaigė turėdami jau 13 taškų persvara - 40:27.

Antroje varžybų pusėje aikštelės šeimininkai sėkmingai laikė daugiau nei dešimties taškų persvarą, o likus kelioms minutėms iki varžybų galo, dėl traumos, ant suolelio buvo priverstas atsisėti ,,Kredito garanto" žaidėjas Eventas Gužauskas. Pasibaigus rungtynėms ,,VPA Logistics" užtikrintai žengė į pusfinalį kovą laimėję 21 taško persvara, rezultatu 72:51.

,,VPA Logistics" ekipoje Linas Kontrimas pelnė 21 tašką, prie pergalės nemažai prisidėjo ir Ernestas Marcinkevičius, pelnęs 15 taškų.

,,Kredito garanto" gretose dvigubą dublį surinko Justas Poviliūnas sumetęs 16 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių. Mantas Jonikas pelnė 22 taškus.

Lukas Tamošiūnas ("Kredito garantas" komandos treneris): sunku vertinti varžybas, kai mano komandoje susirenka tik penki žaidėjai. Tiek susirinko dėl traumų, ir taip vienas žaidėjas negalėjo dėl traumos tęsti ketvirto kėlinio. Tai tokios ir varžybos, svarbiausia, kad baigėsi ne 20:0. Manau kitais metais toliau tęsime žaidimą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje, žiūrėsime kaip bus.

Vladas Jucevičius ("VPA Logistics" komandos kapitonas): džiaugiames pergale, vertinam varžybas gerai. Priešininkai nepasidavė iki pat galo, nors ir mažai jų susirinko. Mūsų susirinko beveik visi, trūko tik keturių žaidėjų, bet šiaip viskas buvo gerai.