Tomo Užpurvio taškai paskutinėmis sekundėmis išpėšia pergalę Izoton ekipai (VIDEO) 1373

Vasario 21 dienos vakarą Eurelijaus Žukausko taurės priešpaskutiniame ture susitiko "Izoton" ir "Loft83" ekipos. Be pagrindinių žaidėjų žaidę taurės lyderiai paskutinėmis sekundėmis įveikė varžovų pasipriešinimą rezultatu 71:69.

Mačas prasidėjo itin banguotai, abi ekipos žaidė be didesnių pastangų gynyboje ir sėkmingai rikosi taškus puolime. Po pirmojo ketvirčio 19:17 pirmavo "Loft 83" ekipa. Antrame ketvirtyje įtampą tarpusavyje ekipoje kėlę "Izoton" grimdo į duobę ir leido varžovams atitrūkti 30:39.

Po ilgosios pertraukos Roberto Šneiderio vedami "Izoton" prarado vieną komandos narį, kuris paliko ekipą vidury varžybų, ekipai tai tapo impulsu ir pastarieji per trečiąjį ketvirtį panaikino varžovų deficitą ir išlygino rezultatą 52:52.

Paskutiniame ketvirtyje abi ekipos žaidė praktiškai be keitimų, stigo jėgų tiek puolime tiek gynyboje. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 30 sekundžių ir esant lygiam rezultatui kamuolį savo rankose turėjo "Loft 83" ekipa, tačiau pastarieji persistengė puolime ir kamuolį prarado. Po minutės pertraukėlės "Izoton" sukūrė ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Mindaugas Kundrotas prametė iš toli, bet ženklią ūgio persvarą turėję šeimininkai kelis kartus pakartojo jo mestą metimą ir taip 19-ąjį kamuolį rungtynėse atkovojęs Tomas Užpurvis išplėšė ekipai pergalę 71:69

"Izoton" komandoje Robertas Šneideris pelnė 23 taškus, Tomas Užpurvis (19 atk.kam.) ir Mindaugas Kundrotas pridėjo po 14 taškų.

"Loft 83" gretose trigubą dublį surinko Šarūnas Stalmokas pelnęs 25 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs net 11 rezultatyvių perdavimų, Paulius Adomaitis surinko dvigubą dublį pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.

"Izoton" ekipos trenerio komentaras po sunkios pergalės: "Šiandien susirinkome labai nedaug, trūko žaidėjų, nes dauguma traumuoti, bet kiek susirinkom tiek, šiandien buvom stipresni ir rezultatas tai parodo."

"Loft 83" ekipos žaidėjo P. Adomaičio mintys po rungtynių: "Viskas buvo gerai, gynyba buvo gera  kamuolys vaikščiojo gerai, trūko visai nedaug, truputį sėkmės, nebuvo keletą svarbių žaidėjų, maža rotacija, tai viskas susidėjo ir pralaimėjome."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu