Veramiga ir Izoton sutvirtino pozicijas paskutiniame rate

Veramiga ir Izoton sutvirtino pozicijas paskutiniame rate 1385

Vasario 26 dienos vakarą Eurelijaus Žukausko taurėje prasidėjo paskutinis ratas, kuriame aikštelėje susitiko „Baldininkas“ ir „Veramiga“ komandos. Rezultatu 82:92 po permainingų rungtynių nugalėjo „Veramiga“ ekipa.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiai. Kėlinio antroje pusėje „Baldininkas“ komanda išsiveržė į priekį. Kėlinio pabaigoje „Veramiga“ susiėmė ir priartėjo prie varžovų. Kėlinys baigėsi rezultatu 24:19 „Baldininkas“ naudai.

Antrame kėlinyje „Veramiga“ komanda susikaupė ir pavijo varžovus. Kėlinio metu kas kelias minutes buvo lygiosios. „Veramiga“ žaidėjai aplenkė varžovus ir išsiveržė į priekį devyniais taškais. Tuomet „Baldininkas“ po paimtos minutinės pertraukos spurtavo, prisivijo varžovus, išlygino rezultatą ir jį persvėrė savo naudai. Baldininkas susigražino savo turėtą penkių taškų persvarą. Sužaidus šį kėlinį lygiosiomis 22:22, po dviejų kėlinių rezultatu 46:41 „Baldininkas“ komanda priekyje.

Trečias kėlinys vėl prasidėjo apylyge kova. Įpusėjus kėlinį „Baldininkas“ dar dviem taškais padidino savo pranašumą. Tačiau antroje kėlinio pusėje viskas pasikeitė. „Veramiga“ komanda ėmė žaisti kovingiau, pataikė metimus ir prisivijo, bei aplenkė savo varžovus. Trečiame kėlinyje geresnį rezultatą parodė „Veramiga“ komanda ir laimėjo kėlinį 17:26, bei bendrame rezultate turėjo keturių taškų pranašumą prieš „Baldininkas“ komandą.

Paskutinio kėlinio metu „Baldininkas“ komanda bandė grįžti į savo žaidimą, tačiau tai nebuvo taip lengva. Varžovai užsivedė, žaidė greitesnį žaidimą, naudojo daugiau jėgos. „Veramiga“ vis bėgo nuo varžovų, tačiau „Baldininkas“ komandos žaidėjams antroje kėlinio pusėje pavyko prisivyti varžovus. Bet „Veramiga“ nebuvo linkę atiduoti pergalės ir vėl atitolo nuo varžovų. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:92 „Veramiga“ komandos pergale.

Rezultatyviausiai  „Baldininkas“ komandoje žaidė: Evaldas Damazas 34 taškai, Edgaras Kaunas 16 taškų, Evaldas Vegertas 12 taškų, 15 atk. kam., Rolandas Alutis 11 taškų, 6 atk. kam..

Veramiga“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Kęstutis Smailys 24 taškai, 11 atk. kam., 7 rez. perd., Mindaugas Simaitis 16 taškų, 10 atk. kam., Edgaras Ilarionovas 15 taškų, 6 atk. kam., Šarūnas Razmus 13 taškų, 8 atk. kam., Simas Antužis 7 taškai, 12 rez. perd.

"Baldininkas" ekipos žaidėjas Marius Kvietkus: "Klaidos, klaidos, klaidos. Buvome paleidę varžovus dar rungtynių pradžioje, bet grįžome ir kovojome taškas į tašką, antroje pusėje klaidomis paleidome juos į priekį ir tiek."

"Veramiga" ekipos treneris Nerijus Tamošauskas: "Tam tikrais momentais sužaidėme tikrai gerai puolime, bet manau, kad pats svarbiausias dalykas yra nusiteikimas. Kai norim laimėti, tai tikrai ir galime laimėti. Džiaugiames, kad patekome tarp 4 stipriausių ekipų, manau, kad visos yra įveikiamos ir laukia geros dvikovos, kuriose galim tikrai laimėti".

Antradienio Eurelijaus Žukausko taurės rungtynėse susitiko „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ ir „IZOTON“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 72:86 pergalę iškovojo „IZOTON“ ekipa (21:25,8:17,15:25,28:19).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „IZOTON“ ekipos spurtu (0:10), tada „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ atsakė savo spurtu (11:3), sužaidus penkias minutęs rezultatas buvo (11:13) „IZOTON“ ekipos naudai, jam pasibaigusi tiksliau puldami „IZOTON“ susikrovė keturių taškų pranašumą (21:25). Antrajame kėlinyje „IZOTON“ padidino „apsukas“, praleido vos 8 taškus, o patys pelnė 17, pasibaigus kėliniui „IZOTON“ jau buvo susikrovė saugesni pranašumą (29:42).

Po ilgosios pertraukos „IZOTON“ kiek tiksliau puldami sužaidus pusę kėlinio pirmavo jau (39:54), o pasibaigus kėliniui jau pirmavo (44:67) ir regis nugalėtojas jau buvo aiškus, bet taip lengvai „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ pasiduoti neketino. Paskutinis kėlinys davė atkaklę kovą, nors kėlinį „IZOTON“ pralaimėjo rezultatu (28:19), bet pergalės nebeišleido iš savo rankų, laimėjo rungtynes rezultatu (72:86).

Rezultatyviausiai „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ komandoje žaidė: Martynas Klimas 32 taškai 15 atk. kam., Julius Ambraziūnas surinko 17 taškų.

„IZOTON“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Martynas Stasytis 20 taškų, Mindaugas Katinas 19 taškų, 7 atk. kam., Mindaugas Kundrotas pelnė 16 taškų, Edvinas Simėnas 15 taškų ir atkovojo net 21 kamuolį (14 puolime).

"IZOTON" ekipos treneris Stanislav Dzenovagis: "Varžovai šiandien nebuvo patys stipriausi, tai buvo labiau treniruotės pobūdžio rungtynės, šlifavome derinius, ne viskas pavyko, todėl žaidimas buvo gana banguotas: vieną atkarpą sužaidėme gerai, kitą atkarpą – atsipalaidavome ir leidome varžovams priartėti, bet pabaigoje sužaidėme solidžiai ir iškovojome pergalę."

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandos žaidėjas Martynas Klimas: "Sužaidėme bene geriausias sezono rungtynes, nepalūžome, pabaigoje šiek tiek patampėme varžovams nervus, bet po to pavargome ir varžovai pataikė keletą tolimų metimų, kurie jiems leido atitrūkti ir iškovoti pergalę. Sezonas buvo gana sunkus, esame nauja komanda, žaidžiame mėgėjiškai, bet nepaisant visų pralaimėjimų, tai buvo gera patirtis."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu