Vos neprisižaidęs Baldininkas ir užtikrintos Izoton bei Veramiga pergalės

Vos neprisižaidęs Baldininkas ir užtikrintos Izoton bei Veramiga pergalės 1344

Vasario 12 dienos vakarą Eurelijaus Žukausko vardo taurėje susigrūmė "Baldininkas" ir "Svajonių krantas". Varžovų spurtą paskutiniame ketvirtyje išgyvenę "Baldininkas" iškovojo pergalę 94:89.

Mačą užtikrintai pradėjo abi ekipos, negausiai susirinkusios jos žaidė atvyrą, mažai gynyba grįstą žaidimą ir po 1 minučių 22:20 pirmavo Evaldo Damazo vedama Baldininkas ekipa.

Antrojo ketvirčio pabaigoje galingą spurtą 14:2 surengęs Baldininkas atitrūko nuo varžovų dviženkliu skirtumu, kurį dar labiau padidino ir trečiame ketvirtyje jį laimėję 24:17 ir pirmaudami rezultatu 78:57.

Atrodė, kad rungtynėse viskas aišku, tačiau rankų nenuleidę "Svajonių krantas" kibo į atlapus taip sėkmingai, kad likus žaisti 3 minutes rezultatą išlygino. Šaltakraujiški Virginijaus Venckausko metimai iš žaidimo ir baudos įtvirtino "Baldininkas" persvarą paskutinėmis sekundėmis ir pastarieji iškovojo pergalę 94:89.

"Baldininkas" gretose Evaldas Damazas pelnė 27 taškus, Virginijaus Venckausko sąskaitoje 24 taškai.

"Svajonių Krantas" ekipoje Darius Brručkus pelnė 31 tašką, Tomo Sagaičio sąskaitoje 27 taškai ir 12 atkovotų kamuolių.

Marius Kvietkus („Baldininkas“): vos nepaleidom pergalės, po trijų kėlinių buvome „pasidarę“ skirtumą ir ketvirtame ketvirtyje nustojome lošti. Bet, ačiū Dievui, likus porai minučių iki kėlinio pabaigos vėl pradėjome žaisti, nes varžovai buvo jau išlyginę rezultatą. Gerai, kad varžovai nepasidavė, turėdami gana didelį deficitą, davė gerą kovą. Nors buvome tik penkiesi, bet viskas gerai baigėsi.

Davidas Bružas („Svajonių krantas“): na varžybos prasidėjo ganėtinai greitu žaidimu, bėgome abi komandos. Antrame kėlinyje varžovai pataikė savus metimus ir apibėgo mumis. Trečias ketvirtis vyko apylygiai. Paskutiniame kėlinyje sugebėjome panaikinti atsilikimą ir mums pavyko išlyginti rezultatą, bet išplėšti pergalės nepavyko. Ačiū varžovams už kovą ir žygiuojame toliau.

Antrose vakaro rungtynėse susitiko „Klaipėdos krepšinio mokykla“ ir „IZOTON“ komandos. Rezultatu 63:73 po permainingų rungtynių nugalėjo „IZOTON“ ekipa.

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Po kiek laiko „IZOTON“ komanda įsiveržė į priekį ir „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandos žaidėjams teko susiimti ir susigrąžinti prarastą skirtumą. Kėlinio pabaigoje moksleiviai ne tik pasivijo varžovus, bet ir minimaliu skirtumu aplenkė „IZOTON“ komandą.

Antras kėlinys buvo apylygis. Rezultatas krypo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Įpusėjus kėliniui, tuo pačiu minimaliu skirtumu, pirmavo „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komanda. Tačiau kėlinio pabaigoje priekyje, rezultatu 34:36, buvo „IZOTON“ komanda.

Trečio kėlinio pirmoje pusėje vėl komandos žaidė panašų žaidimą. Aikštelėje abi komandos parodė gerą žaidimą, stengėsi. „IZOTON“ komanda antroje kėlinio pusėje pradėjo žaisti greitesnį žaidimą, sekėsi pataikyti metimus ir pavyko padidinti minimalų pranašumą, bei atsiplėšti nuo varžovų.

Nors „Klaipėdos krepšinio mokykla“ kovojo iki galo, nenorėjo lengvai paleisti varžovų. Tačiau ketvirtame kėlinyje „IZOTON“ aktyviai žaidė iki paskutinės minutės ir laimėjo rungtynes rezultatu 63:73.

Rezultatyviausiai  „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandoje žaidė: Eduardo Custodio 21 taškai, Kristupas Burneika 16 taškų, 8 atk. kam., Dovydas Lengvys 15 taškų, 7 atk. kam.

„IZOTON komandos rezultatyviausi žaidėjai: Robertas Šneideris 18 taškų, 9 atk. kam., Edvinas Simėnas 13 taškų, 10 atk. kam., 5 rez. perd., Mindaugas Kundrotas 11 taškų, Arnoldas Petkevičius 10 taškų, 13 atk. kam..

Varžybų komentarai:

Stanislav  Dzenovagis ,,Izoton“ komandos žaidėjas: ,,gerbiam kiekvieną komandą, jaunimas yra šaunuoliai, na, mes atėjome pažaisti ir laimėjome“

Vėliausiose Eurelijaus Žukausko taurės rungtynėse susitiko „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ ir „Veramiga“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 41:82 pergalę iškovojo „Veramiga“ ekipa (10:20,8:20,15:21,8:25).

Pirmame kėlinyje kiek tiksliau atakavusi krepšį „Veramiga“ susikrovė dešimties taškų pranašumą (10:20).
Antrame kėlinyje spurtave „Veramiga“ ekipa, sužaidė puiku kėlinį, laimėjo kėlinį (8:20)ir po dviejų kėliniu (18:40) pirmavo „Veramiga“ ekipa.
Po ilgosios pertraukos toliau dominavusi „Veramiga“, šventė lengvą pergalę rezultatu 41:86.
Rezultatyviausiai „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ komandoje žaidė: Ignas Domarkas surinko 11 taškų ir 10 atk. kam., Lukas Gudaitis 10 taškų.
„Veramiga“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Vytautas Jaloveckas 21 taškas, Simas Antužis pridėjo 18 taškų, 9 rez. perd., Vilius Juzumas 11 taškų 10 atk. kam.

"Veramiga" ekipos treneris Nerijus Tamošauskas ir žaidėjas Tomas Venslovas : "Nėra čia ką daug ir pasakyti apie rungtynes, rezultatas kalba pats už save. Tiesiog lengva pergalė, turėjome progą pažaisti visi, labai džiaugiamės Aurimo (Mizgiris) karjeros pasirodymu ir tikimės, jog jis ir toliau ves mūsų komandą į pergales šiose pirmenybėse."

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandos žaidėjas Aurimas Cibulskis: "Mūsų komandos žaidimas atrodo labai blankiai, pirmus porą rungtynių kėlinių sužaidžiame visai neblogai, nors rezultatas švieslentėje ir nėra teigiamas, bet nenusileidžiame varžovams fizine kova, kontaktu. Vėliau, galbūt, atsiranda noras žaidėjams susirinkti asmeninę statistiką, ko pasėkoje pagailime perdavimų arba jie būna neparuošti ir nesusikuriame laisvų metimų."