III Klaipėdos rajono 3x3 čempionato ture - bilietai į finalinį etapą

III Klaipėdos rajono 3x3 čempionato ture - bilietai į finalinį etapą 1493

Rugpjūčio 7-ąją įvyko trečiasis Klaipėdos rajono 3x3 čempionato etapas, kuriose komandos turėjo galimybę iškovoti tiesioginį kelialapį į finalinį etapą arba galimybę dalyvauti jame.

Trečiajame ture 4 skirtingose amžiaus / pajėgumo grupėse dalyvavo 29 komandos iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Keliose amžiaus grupėse pirmą kartą čempionate dalyvavusios ekipos iškovojo pergales ir tiesioginius kelialapius į finalą.

"Per tris antrakos etapus mūsų pirmajame čempionate sudalyvavo 54 skirtingos komandos, daugiau kaip 250 žaidėjų. Turnyre dalyvauja ne tik mūsų rajono komandos, bet ir iš Vilniaus, Kauno, Kelmės, taip pat ekipos kurios dalyvauja ir Lietuvos 3x3 čempionate. Džiaugiamės, kad 3x3 krepšinis populiarėja ir pritraukia vis daugiau dalyvių." - po 3 turo komentavo 3x3 Klaipėdos lygos įkūrėjas Vygantas Nagys.

Turnyrą sudaro 4 etapai, 3 atrankos (liepos 10,31 ir rugpjūčio 7 dienomis) ir finalinis etapas rugpjūčio 21 d. Finalis etapas vyks Gargždų miesto gimtadienio metu prie Kranto pagrindinės mokyklos (Kvietinių g. 26), esant blogoms oro sąlygoms varžybos bus perkeltos į Sporto centro salę (J.Janonio g. 9, Gargždai).

III etapo grupių nugalėtojai:

Kviečiame komandas bent kartą dalyvavusios čempionate registruotis į finalinį etapą. Registracija vyksta iki rugpjūčio 19 dienos 12.00 val. Organizatoriai turi teisę registraciją nutraukti anksčiau laiko arba esant reikalui pratęsti.
 
Užregistruoti komandą galima 2 būdais:
1. Užpildant anketą: https://forms.gle/jxxbYo94Q1jTN8rw9
2. FIBA 3x3 sistemoje: https://play.fiba3x3.com/.../3bc42443-3cc3-413c-8087...
 

Grupių reitingų lentelės:

 

III etapo akimirkos:

 

 

 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti