Paaiškėjo stipriausios Klaipėdos rajono 3x3 komandos

Paaiškėjo stipriausios Klaipėdos rajono 3x3 komandos 1495

Rugpjūčio 21-ąją įvyko pirmojo Klaipėdos rajono 3x3 čempionato finalinis etapas, kuriame 4 skirtingose grupėse dėl čempionų titutlų susigrūmė 32 ekipos.

Atrankos etapuose komandos rinko įskaitinius taškus bei kovojo dėl tiesioginio kelialapio į finalinį etapą, likusias grupių vietas užėmė bent kartą turnyre dalyvavusios komandos. Ilgiau nei 7 valandas trukusiame turnyre aikštelėje vyko ne tik atkaklios dvikovos, bet ir įvairūs konkursai tiek dalyviems, tiek žiūrovams.

"Norime padėkoti Gargždų sporto centro administracijai, Gargždų krepšinio klubui, kad patikėjo mumis ir galėjome kartu įgyvendinti šį čempionatą. Per šiuos 4 turus sulaukėmė net 60 skirtingų komandų, daugiau kaip 250 dalyvių, kaip pirmam čempionatui skaičiai atrodo daug žadantys ir motyvuojantis stengtis dar labiau. Taip pat norime padėkoti visoms dalyvavusioms komandoms, jauniausiems žaidėjams, jų tėveliams ir visiems, kurie buvo šio čempionato dalimi." - po finalinio etapo dėkojo visiems 3x3 Klaipėdos lygos įkūrėjas Vygantas Nagys.

U11. Jauniausiųjų amžiaus grupėje (2010 m. ir jaunesni) prizines vietas iškovojo skirtingų miestų atstovai. Finaliname etape prizus pastariesiems įteikė Europos 3x3 vicečempionas Paulius Beliavičius.

I vieta. Kuršiai Jr. (Palanga)
II vieta. Knašiaus2 (Klaipėda)
III vieta. Dešimtukai (Kretinga)

 

U13. Berniukų amžiaus grupės (2008 m. ir jaunesni) prizininkai: 

I vieta. Tralialiaškos (Klaipėda)
II vieta. Kretingiškiai (Kretinga)
III vieta. Ceresit (Klaipėda)

U15. Jaunučių amžiaus grupės (2006 m. ir jaunesni) prizininkai: 

I vieta. Vilniaus Rytas (Gargždai)
II vieta. Dukėtas kelias (Klaipėda)
III vieta. Dubleriai (Kretinga)

Mėgėjai. Vyriausiųjų amžiaus grupėje finale varžėsi 12 komandų, o prizininkais tapo šios komandos: 

I vieta. Novatransa (Klaipėda)
II vieta. Desertų namai (Gargždai)
III vieta. ANVA (Klaipėda)

Visų grupių čempionams atiteko specialiai šio turnyro nugalėtojams sukurtos AGO 3x3 krepšinio aprangos, kurios bus pagamintos individualiai kiekvienam žaidėjui.

Prizininkams taip pat atiteko čempionato partnerių Drevernos uostas , Sportpoint , Auksinis liūtas, Ievos skanėstai, Žemaitijos pienas, GO Nealkoholinis, Maistas sportui, Wake village įsteigti prizai.

Finalinio etapo akimirkos:

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti