Praūžė pirmasis Klaipėdos 3x3 vasaros lygos turnyras

Praūžė pirmasis Klaipėdos 3x3 vasaros lygos turnyras 1951

3x3 Klaipėdos lyga kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe pradėjo savo pirmąjį 3x3 vasaros sezoną Klaipėdoje. Pirmajame šio sezono turnyre, kuris vyko birželio 24-ąją atnaujintoje lauko aikštelėje prie Žalgirio sporto rūmų varžėsi 32 komandos, daugiau kaip 120 dalyvių 6 skirtingose amžiaus grupėse.

Klaipėdos 3x3 vasaros lygoje dalyvaujančios komandos turnyruose renka įskaitinius taškus, kurie vasaros pabaigoje bus susumuoti ir daugiausiai jų surinkusios komandos savo amžiaus grupėse taps nugalėtojais ir galės save vadinti Klaipėdos 3x3 čempionais. Čempionų titulą įpasmins ir puikus prizas: artėjančio sezono KK "Neptūnas" rungtynių abonementai.

Pirmasis šios vasaros įskaitinis turnyras "Sezono startas" sulaukė 32 dalyvaujančių komandų, o visi atvykę stebėti šio turnyro išvydo neeilines dvikovas su daugybę pratęsimų, lemiamų metimų paskutinėmis sekundėmis. 

Kovoti dėl Klaipėdos 3x3 čempionų titulų susirinko ne tik klaipėdiečiai, bet turnyras sulaukė svečių iš Mažeikių, Kretingos, Gargždų, Plungės, Šiaulių, Kretingalės.

"Labai džiugu, kad pagaliau Klaipėdoje turime praktiškai idealias sąlygas organizuoti aukšto lygio 3x3 turnyrus. Aikštelė prie Žalgirio sporto rūmų, ko gero, kiekvieno lauke žaidusio klaipėdiečio aplankyta aikštelė, tad jos atnaujinimas, techninių sprendimų atnaujinimas leido mums suorganizuoti pirmąjį turnyrą. Kelerius metus organizuodami turnyrus visame regione su visa komanda įgijome patirties, populiarinome šią sporto šaką ir jau pirmuoju turnyru pritraukėmė dalyvių ne tik iš Klaipėdos, bet ir iš viso regiono. Noriu padėkoti miestui, kad patikėjo mūsų idėja, padėkoti treneriams, tėvams, kad skatina ir motyvuoja jaunimą dalyvauti turnyruose ir žinoma visai 3x3 krepšinio bendruomenei. Tikimės, jog sėkmingai įgyvendintas projektas taps geru pagrindu ateities turnyrams ir užauginsime Klaipėdoje šios sporto šakos olimpiečius." - Apie turnyrų ciklo pradžią komentuoja 3x3 Klaipėdos lygos įkūrėjas Vygantas Nagys.

Kiekviename turnyre 3 stipriausios komandos yra apdovanojamos medaliais, Oshee vitaminizuotais gėrimais, nugalėtojams atitenka Teamsport.lt dovanų čekiai, "Ma Baker Giant Bar" batonėliai ir kiti partnerių prizai.

Antrasis 3x3 Klaipėdos vasaros lygos turnyras vyks š.m. liepos 6-ąją.

Pirmojo turnyro nugalėtojai:

Komandų rikiuotė po pirmojo įskaitinio turnyro:

Grupė U11 U12 U13 U14 U15 Mėgėjai
1 vieta (100 taškų) KKM Monstrai Kamuolys nemeluoja Net Rippers SILVERSTARS 09 Ceresit SILVERSTARS-1
2 vieta (80) MDLD SILVERSTARS 11 Blynai Monsters Taurės OverSize
3 vieta (70) Spirgučiai Šaltakraujai kasiores Kuršiai Jr. SILVERSTARS 08  RKL SUOLAS
4 vieta (60) D.A.D.A Nenuspėjami   Žvejai   Klaipeckyyyyy
5 vieta (50) Amber Klaipėdos sergėtojai   Pumpurumpu   SILVERSTARS-2
6 vieta (45)   Grizliai   ATEIVIAI   Mokėsčių inspekcija
7 vieta (40)       Street Ballers   Dipwork
8 vieta (35)           Neužkrauna

3x3 Klaipėdos vasaros nuostatai

3x3 Klaipėdos vasaros lyga projektas yra iš dalies finansuojamas Klaipėdos savivaldybės lėšomis


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti