Antrasis BBT sekmadienis išaiškino ketvirfinalio poras

Antrasis BBT sekmadienis išaiškino ketvirfinalio poras 1045

Lapkričio 3 dieną įvyko dar ketverios Baltijos bendruomenės taurės rungtynės, kuriose paaiškėjo 4 ekipos žengiančios į sekantį etapą. 

Pirmojoje dvikovoje susitiko "BC Saulės butai" ir "Shipping.fo" ekipos. Antrajame ketvirtyje dviženklį pranašumą susikrovę patyrę "BC Saulės butai" vyrukai iškvojo pergalę rezultatu 70:58.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose - Tomas Lenkimas pelnęs 12 taškų, varžovų gretose Rimantas Šimkus pelnė 18 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Shipping.fo" ekipos žaidėjas Andrius Bernotas po pralaimėjimo apgailestavo, kad jo ekipoje susirinko vos 6 žaidėjai, tai itin neparanki diena žaisti jo komandai. "Manau, kad varžovams davėme kovą didesnę negu jie tikėjosi, pralaimėjome vos 12 taškų prieš vienus šios taurės favoritų. Manau tai visai geras rezultatas ir tai tik pirmosios rungtynės prieš prasidedant sezonui, tikimės, kad susirinksim gausiau ir sezone turime aukščiausius tikslus."

"BC Saulės butai" komandos kapitonas Andrejus Geraščenko: "Džiaugiamės pradėdami sezoną pergale, tai ko gero svarbiausias dalykas. Varžybas vertiname gerai, gausiai susirinkome, sužaidėme tikrai neblogai ir iškovojome pergalę.

 

Antrose sekmadienio rungtynėse susitiko Svajonių krantas ir Kredito Garantas ekipos. Vos 6 į rungtynes atvykę "Kredito garantas" vyrukai vistik sugebėjo kovoti su varžovais taškas į tašką ir iškovojo pergalę rezultatu 64:61.

Lukas Petkevičius ir Mantas Jonikas nugalėtojas pelnė po 13 taškų, varžovų ekipoje išsiskyrė Augustas Puida pelnęs 15 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Kredito Garantas" ekipos žaidėjas Marius Ševeliovas: "Varžovai atėjo rimtai nusiteikę ir pilna sudėtimi, dėl to teko kovot iki paskutinių minučių. Iš mūsų pusės pritrūko ne tik žaidėjų bet ir disciplinos aikštelėje. Tikiuosi iki sekančių rungtynių surimtėsime ir demonstruosime solidesnį žaidimą"

"Svajonių Krantas" ekipos žaidėjas Nojus Mikalkėnas: "Esame nauja komanda, trūksta mums dar susižaidimo. Dėkojame varžovams už kovą ir pamokas aikštelėje".

Trečiose rungtynėse susitiko vieni šios taurės favoritų "Gintaro baldai" bei Aivaro Preikšaičio treniruojama "Klaipėdos KM" ekipos. Dvigubai viresnį amžiaus vidurkį bei patirties turintys "Gintaro baldai" iškovojo užtikrintą pergalę įveikę varžovus 95:70

Mero taurės vicečempionų gretose rezultatyviausiai žaidė Irmantas Grikšas pelnęs 14 taškų , "Klaipėdos KM" komandoje išsiskyrė Dovydas Lengvys pelnęs 19 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Gintaro baldai" ekipos treneris Aidas Kurakinas: "Džiaugiamės, kad lyga suorganizavo priešsezoninį turnyrą, kuriame galime pasiruošti tikrojo sezono kovoms. Šįkart susirinkome itin gausiai, visi norėjome pasižaisti, kadangi varžovas buvo jaunas ta didelė rotacija padėjo mums išsaugoti jėgas.

"Klaipėdos KM"  komandos treneris Aivaras Preikšaitis: "Gaila, kad šiandien mūsų ekipa žaidė jau antras varžybas, būtume turėję daugiau jėgų būtume turėję šansą įveikti "Gintaro baldus".

Paskutinėse šios dienos rungtynėse susikovė Klaipėdos KM - Tobula instaliacija ir Dream Team ekipos. Paskutinis mačas buvo pats atkakliausias ir kova vyko iki paskutinės minutės, kurioje pergalę ir kelialapį į kitą etapą iškovojo Dream Team įveikę varžovus rezultatu 87:69.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Martynas Rimkus pelnęs 27 taškus, varžovų ekipoje Mindaugas Dambrauskas surinko 15 taškų.

Rungtynių komentarai:

Dream Team ekipos žaidėjas Deividas Gevorkianas: "Labai noriu pasidžiaugti jaunų varžovų kovingumu, taip pat noriu pasidžiaugti mūsų naujai surinkta komanda ir iškovota pergale. Ruošiamės dvikovai su "BC Saulės butai".

Projektą "Baltijos bendruomenės taurė" finansuoja Klaipėdos m. savivaldybė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal 2019 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 m. veiksmų plano įgyvendinimo  2.3 priemonės "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse".


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti