Pirmosios BBT taurės dvikovos

Pirmosios BBT taurės dvikovos 1043

Spalio 27 dieną startavo Baltijos bendruomenės taurės turnyras o sužaistose 4 rungtynėse netrūko įspūdingų pasirodymų bei netikėtų rezultatų.

Pirmojoje dvikovoje susitiko Klaipėdos kurčiųjų sporto klubas "Šermukšnis" bei Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos debiutantai "Aktyvus Klaipėdos jaunimas". Po itin permaningos ir atkaklios kovos pergalę paskutinę minutę iškovojo Klaipėdos jaunimas įveikęs varžovus 57:56.

Nugalėtojų gretose Danielis Gailius pelnė 20 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

"Šermukšnis" ekipoje Karolis Simaitis pelnė 13 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Rungtynių komentarai:

,,Šermukšnis" komandos žaidėjas Karolis Simaitis: ,,Iš pradžių žaidėme ne taip gerai, tačiau po ilgosios pertraukos sugalvojome būdą kaip geriau mums žaisti. Dėja, bet pabaigoje darėme klaidų. Pralošėme vienu tašku. Džiaugiemės už komandą ir ačiū už renginį."

,,Aktyvus Klaipėdos jaunimas" ekipos žaidėjas Danielis Gailius: ,,Geros varžybos, sugėbėjom grįžti. Svarbiausia komanda, jeigu ne ji, nebūtūmėm laimėję. Varžovai gerai kovojo - šaunuoliai."

Antroje dvikovoje nuo pirmų minučių dominavę Izoton nepaliko vilčių "BC Minimelts" ir iškovojo pergalę 94:65.

Izoton ekipoje Edvinas Simėnas pelnė 18 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, pralaimėtojų gretose Edvinas Valčiukas surinko 23 taškus.

Rungtynių komentarai:

,,IZOTON" treneris A. Rupšlaukis: ,,Susirinkom po vasaros, kolkas mažai treniruočių, buvo daug klaidų, bet tikimės, kad ateitį žaidimas gerės.Varžovai matosi pasitreniravę, tačiau šiandien jiems pritrūko žaidėjų.

,,BC Minimelts" komandos žaidžiantysis treneris M. Žilys: ,,Pirmos varžybos turėtų sutrauktį didžiausią žaidėjų kiekį, bet dėja susirinkome tik septyniese. Davėm kovą tokią kokią davėm.Varžovai tikrai mūsų nenuvertino, atėjo praktiškai pilna sudėtim, gerai pataikė. Varžovai stiprūs, manau eis toli."

Trečioje dvikovoje "Brizas" ekipa nepaliko vilčių praėjusių metų Eurelijaus Žukausko taurės čempionams "VPA Logistics" įveikę juos rezultatu 68:51.

Nugalėtojų gretose Šarūnas Bladika pelnė 20 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, EŽT čempionų komandoje Alvydas Jockus surinko 13 taškų.

"VPA Logistics" komandos žaidėjo Vytauto Kymanto komentaras po rungtynių: "Pirmas kėlinys nulėmė rungtynių baigtį, išėjom kaip pirmokai, imetėm keturis taškus. Gynyba dar pusę velnio, bet puolime reikia dar daug košės suvalgyti. Kaip Šaras sakė laikas iš berniukų tapti vyrais."

Armino Lėliūno komentaras po pergalės: "Džiaugiames pergale, gerai gynėmes, pasiaukojančiai spaudėm savo varžovus, neleidom pelnyti lengvai taškų. Žaidėm komandiškai, buvom užsivedę kaip sekmadienį ir dėl to laimėjom."

Paskutinėje dienos dvikovoje "Novatransa-Dsmile" ekipa dar pirmajame ketvirtyje susikrovė dviženklį pranašumą ir be didesnio vargo vedami Manto Tomaševičiaus iškovojo pergalę 96:82.

"Novatransa-Dsmile" ekipoje Mantas Tomaševičius surinko 36 taškus, atkovojo 20 kamuolių ir surinko net 54 naudingumo balus. Varžovų gretose išsiskyrė Kęstutis Mačijauskas pelnęs 23 taškus.

"Švarūs Langai" ekipos trenerio Pauliaus Barausko komentaras po pralaimėjimo: "Rungtynes vertinam blogai, susirinkom nepilna sudėtim šiandien. Varžovai buvo fiziškai pranašesni, greitesni, šoklesni, taiklesni, o mes kažkokie nudusę, numirę. Jie šiandien tikrai buvo verti pergalės."

"Novatransa-Dsmile" ekipos žaidėjo Jurgio Petrausko mintys po pergalės: "Šiemet ekipą papildė keli patyrę žaidėjai, kurie leido ir komandos senbūviams kur kas laisviau jaustis aikštelėje. Matosi kad ir mūsų jaunimas vasarą darbavosi. Džiaugiames pirma pergale, dėkojame amžiniems atkrintamųjų varžovams už kovą ir laukiame sekančio etapo".

Projektą "Baltijos bendruomenės taurė" finansuoja Klaipėdos m. savivaldybė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal 2019 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 m. veiksmų plano įgyvendinimo  2.3 priemonės "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse".


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti