Baldininkas apgynė namų sienas ir iškovojo kelialapį į finalą

Baldininkas apgynė namų sienas ir iškovojo kelialapį į finalą 1013

Balandžio 7 dieną KLKML Mažojoje Eurelijaus Žukausko taurėje dėl patekimo į finąlą kovojo ,,Baldininko" ir ,,Pajūris-Jūros Mūša" krepšininkai. Po gana nesunkios kovos ,,Baldininko" ekipa įveikė varžovus rezultatu 68:53 laimėjo seriją 2:1 ir keliauja į finalą, kuriame susitiks su ,,IZOTON" komanda.

Pirmasis varžybų ketvirtis buvo apylygus, krepšininkai kovojo taškas į tašką, o po kėlinio aiškaus varžybų lyderio dar nesimatė. Pirmajį kėlinį 1 taško persvara laimėjo ,,Baldininkas" rezultatu 19:18. Antrajame kėlinyje ,,Baldininkas", puikiai apžaisdamas varžovų gynybą, po truputį pradėjo didinti savo taškų persvarą. Po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai - ,,Baldininkas" pirmavo rezultatu 36:27.

Antroje varžybų pusėje ,,Pajūris-Jūros Mūša" nebepavyko išlipti iš taškų duobės, o ,,Baldininkas" sugebėjo išlaikyti taškų persvarą, ko pasekoje aikštelės šeimininkai šventė pergalę, rezultatu 68:53.

Rezutatyviausi žaidėjai:
,,Baldininkas" ekipoje dvigubą dublį surinko Edmundas Liaugaudas - 22 taškai ir 11 atkovotų kamuolių. Evaldas Damazas prie pergalės prisidėjo sumetęs 15 taškų.

,,Pajūris LG" gretose daugiausiai taškų pelnė Laimonas Jencius - 19. 18 taškų pelnė Mindaugas Kieža.

Rungtynių komentarai: netrukus


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti