Eurelijaus Žukausko taurės pirmasis turas kupinas atkaklių kovų

Eurelijaus Žukausko taurės pirmasis turas kupinas atkaklių kovų 1266

Pirmuose ketvirtadienio rungtynėse, 20-ies taškų deficitą sudeginė "VPA Logistics", paskutine minute įveikė "Veramiga" rezultatu 82:81

Pirmasis kėlinys buvo apylygis, kuris prasidėjo "VPA Logistics" spurtu. Dviemis taikliais metimais iš toli paeiliui  susižėrė solidžią persvarą 6:0. Ilgai nereikėjo laukti ir "Veramiga" atsako, kurie taip pat dviemis taikliais, triejų taškų vertės metimais lygina rezultatą jau 6:6. Geriau sužaidė antra kėlinio puse "Veramiga", uždaro kėlinį su 10-ties taškų skirtumu. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:26. 

Antrajame kėlinyje nemažina to ką susikurė pirmame ir toliau sėkmingai žaidžia po varžovų krepšiais. Puikiai pataikydami iš toli "Veramiga" didina skirtumą ir bėga į priekį jau 17-kos taškų skirtumu. Antrasis ketvirtis baigėsi rezultatu 33:47.

Po ilgosios pertraukos viskas kardinaliai pasikeitė. Perėmę iniciatyvą "VPA Logistics", leidžia varžovams pelnytis vos 9 taškus per kėlinį ir sudegina prieš tai įgyta deficitą. Trečio kėlinio antroje pusėje net pavyksta persverti rezultatą ir susižerti 6 taškų skirtumą savo naudai. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 62:56.

Ketvirto kėlinio pirmas penkias minutes "VPA Logistics" ir toliau stengiasi spausti varžovus ir didinti savo taškų kraitį. Tai pavyksta, bet "Veramiga" taikliais baudos metimais ir trimis tolimais metimais iš toli paeiliui lygina rezultatą. Nereikalinga pražanga gynyboje, likus žaisti 6 sekundemis stato "VPA Logistics" prie baudos linijos ir laimi rungtynęs 1 taško skirtumu. Paskutinis kėlinys baigėsi rezultatu 82:81.

Naudingiausi žaidėjai:

"VPA Logistics" naudingiausiai komandoje sužaidė: Linas Kontrimas 29 taškai. 3 atk., kam. Marius Bakanas 15 taškų. 11 atk., kam. Tadas Kymantas 11 taškų. 3 atk., kam.

"Veramiga" naudingiausiai komandoje sužaidė: Simas Antužis 27 taškai. 4 atk., kam. Vytautas Jaloveckas 25 taškai. 3 atk., kam. Kęstutis Smailys 10 taškų. 8 atk., kam.

Rungtynių komentarai:

"VPA Logistics" ekipos žaidėjas Vytautas Kymantas: "Nuotaika tikrai gera, nes iškovojome pergalę. Varžybos buvo labai dvejopos, pirmoje rungtynių pusėje varžovai pataikė beveik viską, o ir mūsų gynyba nebuvo įspūdinga. Antroje rungtynių pusėje suaktyvinome gynybą, pradėjome patys pataikyti tolimus metimus, varžovų buvo mažiau, ko pasėkoje jie rungtynių pabaigoje pavargo. Pabaigoje patys prisivirėme košės, bet džiaugiamės, jog visgi pavyko praslysti ir iškovoti pergalę."

"Veramiga" komandos treneris Nerijus Tamošauskas: "Geros rungtynės, gera kova, daug įtampos rungtynių pabaigoje. Šiandien mūsų mažai susirinko, galbūt, truputį pritrūko jėgų, bet galiu pasveikinti savo komandą, jie puikiai kovojo iki galo, na, lemiamu momentu padarėme labai kvailą pražangą, bet yra kaip yra, tebūnie tai mums puiki pamoka."

Atkaklioje dvikovoje "Svajonių Krantas" švenčia antrą pergalę ir palaužė "Loft83" rezultatu 73:67

Pirmasis kėlinys vyko nerezultatyviu žaidimu. Abiems komandoms prastai sekėsi pataikyti ir užpulti varžovus. Tiek vienai, tiek kitai ekipai teko užimti besivyjančios komandos poziciją. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu (14:13), "Svajonių Krantas" naudai.

Antrajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi "Svajonių Krantas", ko pasekoje pataikydami laisvi iš toli ir aštriu puolimu į baudos aikštelė susirinko lengvus taškus. Varžovai bandė atsakyti tuo pačiu, bet ne visada tai pasibaigdavo sėkmingai. "Svajonių Krantas" laimėjo šį ketvirtį 3 taškų skirtumu ir rezultatu 35:30.

Po ilgosios pertraukos "Loft83" teko išgyventi tikrą taškų badą. Daugiau, nei 3 minutes negaledami pelnyti, nei taško suteikė varžovas galimybę toliau didinti skirtumą. Per penkias žaidimo minutes "Svajonių Krantas" perkopė per daugiau, nei dvidešimties taškų ribą. Kiek atkyviau pabaigą pradėję žaisti "Loft83" ekipai pavyksta sumažinti skirtumą. Trečiais kėlinys baigėsi rezultatu 61:43.

Paskutinį mačo kėlinį estafetę perima "Loft83". Per pirmąsias dvi žaidimo minutes be atsako, pelno 8 taškus paeiliui. Deficitas jau 10 taškų. Ketvirčio antroje pusėje spaudimas tik suintensivėja ir skirtumas jau 4 taškai. Likus žaisti 30 sekundžių "Loft83" ekipa nesurengia rezultatyvios atakos ir pralaimi rezultatu 73:67.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Svajonių Krantas" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Darius Bručkus 24 taškai. 16 atk., kam. Rokas Norbutas 15 taškų. 8 atk., kam.

"Loft83" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Šarūnas Stalmokas  23 taškai. 10 atk., kam. Mantas Simonavičius  13 taškų. 8 atk., kam.  Paulius Adomaitis 11 taškų. 4 atk., kam.

Rungtynių komentarai:

"Loft 83" ekipos žaidėjas Leonas Uniokas: "Liūdna, nes varžovas šiandien buvo tikrai lygiavertis, prastai sužaidėme trečiąjį kėlinį, neapsigynėme ir leidome varžovams pabėgti į priekį. Ketvirtame kėlinyje pavyko sustabdyti varžovų puolimą, tačiau mes patys puolime nevykdėme savo plano ir iki pergalės visgi šiek tiek pritrūko."

"Svajonių krantas" komandos žaidėjas Davidas Bružas: "Smagu iškovoti pergalę, rungtynių pradžioje buvo gana sunku, po to atitrūkome nuo varžovų, turėjome dviženklį pranašumą, bet jaunatviškas entuziazmas, didelės akys, neleido išsaugoti pranašumo, pradėjome žaisti po vieną, varžovai to pasėkoje mus prisivijo, bet atsilaikėme, pergalę iškovojome ir einame toliau."

Ketvirtadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  ir „Klaipėdos krepšinio mokykla“. Pastaroji komanda šį vakarą po permainingos kovos laimėjo rezultatu  65:59.

Pirmo kėlinio metu į priekį išsiveržė „Klaipėdos krepšinio mokykla“. Kėlinio antroje pusėje Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandai sekėsi dar sunkiau ir nepavyko priartėti prie varžovų. Kėlinys baigėsi rezultatu 18:8.

Antro kėlinio pradžioje „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komanda dar padidino pranašumą, o priešininkai nepelnė taškų. Antroje kėlinio pusėje Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komanda lyg po šalto dušo atsigavo ir pradėjo vytis varžovus. Kėliniui besibaigiant rezultatas buvo išlygintas ir rezultatas buvo 25:25.

Trečio kėlinio metu vyko apylygis žaidimas, tačiau Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" po truputį išsiveržė į priekį ir palaikė kelių taškų persvarą. Bei laimėjo šį kėlinį 16:19. Po trijų kėlinių rezultatas 41:44.

Paskutiniame kėlinyje vėl susiėmė „Klaipėdos krepšinio mokykla“. Pataikydami kelis tolimus metimus ir gerokai užsivedę, priartėjo prie varžovų. Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandai nebepavyko lengvai pelnyti taškų. „Klaipėdos krepšinio mokykla“ aplenkė priešininkų komandą ir išplešė pergalę rezultatu 65:59.

Rezultatyviausiai „Klaipėdos krepšinio mokykla“  komandoje žaidė: Eduardo Custodio 23 taškai, 9 atk. kam., Kristupas Burneika 12 taškų, 14 atk. kam.

Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandos rezultatyviausi žaidėjai: Emilis Maziliauskas 15 taškų.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti