"Garant Boats" antrasis Eurelijaus Žukausko taurės finalo dalyvis

"Garant Boats" antrasis Eurelijaus Žukausko taurės finalo dalyvis 1011

Balandžio 3 dieną, KLKML Eurelijaus Žukausko taurėje, trečiose tarpusavio varžybose dėl patekimo į finalą kovojo ,,Garant boats" ir ,,Reluva" ekipos. Beveik visas varžybas kova vyko taškas į tašką, tik paskutinėmis minutėmis ,,Reluvos" ekipai baigėsi jėgos ir tuo pačiu viltis nugalėti varžovus. Po velniškai sunkios kovos ,,Garant boats" laimėjo rungtynes rezultatu 86:73.

Jau pirmoje varžybų pusėje buvo daug emocijų, daug pykčių ir daug pražangų. Pirmame kėlinyje ,,Reluva" buvo susikūrusi 9-ių taškų pranašumą, tačiau šis ilgai neužsilaikė, o po pirmojo ketvirčio iš ,Reluvos" 9-ių taškų pranašumo beliko tik 4 taškai - 19:23.

Antrajame kėlinyje rungtynių lyderio nebuvo - abi komandos savo sąskaitoje turėjo panašų taškų kiekį. Pasibaigus pirmai varžybų pusei ,,Garant boats" pirmavo tik vienu tašku - 37:36.

Antroje varžybų pusėje abi komandos stengėsi iš paskutiniųjų, tačiau ,,Garant boats" turėjo sukaupę daugiau jėgų, kurias išnaudojo paskutinėmis žaidimo minutėmis greitomis ir taikliomis atakomis, ko pasekoje ,,Garant boats" buvo įgiję net 19 taškų persvarą. ,,Reluvos" ekipa nebepajėgė atlošti tokio skirtumo ir kupini nevilties stebėjo kaip nuplaukia jų šansas patekti į finalines rungtynes. ,,Garant boats" varžovus įveikę 86:73 šventė ne tik pergalę, bet ir gavę galimybę varžytis dėl pirmos vietos Eurelijaus Žukausko taurėje, kur susitiks su ,,VPA Logistics" krepšininkais.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Garant boats" puikiai pasirodė Aurimas Bruzinskis, surinkęs dvigubą dublį - 18 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. Edvinas Tamošauskis sumetė 31 tašką, Oleg Semionov pelnė 19 taškų.

,,Reluvos" komandoje geriausiai sužaidė Giedrius Vasilkevičius, kuris pelnė 19 taškų. Danas Puidokas - 14 taškų, Darius Joskaudas - 13 taškų, Martynas Vainius - 12 taškų.

Rungtynių komentarai:

Linas Remeikis (,,Reluva" komandos treneris): Na mes iškovojome teisę žaisti dėl trečiosios vietos turėjome galimybe žaisti ir finale. Ištikrųjų neblogai pasipriešinome jiems, aš manau, kad jie nesitikėjo tokio pasipriešinimo prieš serijos pradžia. Gavome stipria komandą, bet mes parodėme, kad mokame žaisti krepšinį. Ir šiandien juos lydėjo sėkme, nes dar likus 5minutėm, buvo lygus rezultatas. Ant galo mes pavargome, sumažėjo rotacija, nebepataikėme iš krepšio. Jie buvo reguliaraus sezono nugalėtojai, jie apgynė savo salę ir pateko į finalą. O mes stengsimės žaisti dėl trečios vietos.


Valdas Garadauskas (,,Garant Boats" komandos žaidėjas): Varžovas yra visiškai skirtingas negu mes, bet pajėgumas galima sakyti yra vienodas. Mums gale pavyko perlaužti rungtynes. Bet realiai šį sezoną esam su jais 2-2 tai tiesiog kam geriau ta diena tas ir pateko į finalą. Labai džiaugiames pergale ir labai vertiname varžovus kaip labai stiprius konkurentus. Laukiame kitų susitikimų su jais kitais metais, o dabar ruošimės užimti pirmąją vietą.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti