Garant Boats lygina pusfinalio serijos rezultatą

Garant Boats lygina pusfinalio serijos rezultatą 995

Kovo 26 d. antrose „Eurelijaus Žukausko taurės“ pusfinalio rungtynėse susitiko „Reluva“ bei „Garant Boats“ ekipos. Po rezultatyvios kovos, „Garant Boats“ krepšininkai iškovojo pergalę 89:97 ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

Pirmoji rungtynių pusė buvo ypač rezultatyvi, abi ekipos atakavo puikiu pataikymo procentu, „Reluvos“ krepšininkai per pirmuosius du rungtynių kėlinius metė 65,6 proc. taiklumu, pastarieji pataikė 21 metimą iš 32 bei 7 tolimus metimus iš 11. „Garant Boats“ komanda, iš žaidimo bei iš toli, atakavo beveik 50 proc. taiklumu, taip pat buvo pataikę net 11 tritaškių metimų. Taškų lenktynėse nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti nuo varžovų, pirmaujanti komanda keitėsi 12 kartų, o didžiausia persvara buvo vos 5 taškai, įpusėjus rungtynėms „Reluva“ turėjo minimalią persvarą 53:52.

Po ilgosios pertraukos, „Reluvos“ puolimas kiek sustojo, trečiajame kėlinyje visi 6 mesti tolimi metimai skriejo pro šalį, o ekipa pelnė jau tik 14 taškų. Tuo pasinaudoję jų varžovai - krepšininkai persvėrė rezultatą bei trečiojo ketvirčio pabaigoje įgijo rekordinę - 9 taškų persvarą. Po triejų kėlinių 67:74 priekyje „Garant Boats“.

Ketvirtame ketvirtyje komandos keitėsi sėkmingomis atkarpomis, po taiklaus Oleg Semionov tritaškio metimo „Garant Boats“ persvara išaugo iki 10 taškų, tačiau „Reluva“ atsakė spurtu 9:0 ir sumažino savo deficitą iki minimumo. Kėlinio viduryje svečių pranašumas vėl išaugo iki 7 taškų, tačiau likus žaisti apie 2 minutes rezultatas buvo lygus. Paskutinę rungtynių minutę Edvinas Tamošauskis ir Julius Vilovas naubaudė varžovus tolimais metimais ir leido savo ekipai iškovoti pergalę rezultatu 89:97.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Garant Boats“ rezultatyviausi žaidėjai: Edvinas Tamošauskis 26 tšk. 5 rez. perd., Aurimas Bruzinskis 25 tšk. 5 atk. kam., Julius Vilovas 14 tšk. 6 atk. kam., Oleg Semionov 10 tšk.

„Reluva“ rezultatyviausi žaidėjai: Artūras Damkus 26 tšk., Giedrius Vasilkevičius 19 tšk. 6 atk. kam., Darius Joskaudas 13 tšk. 8 atk. kam. 14 rez. perd., Martynas Vainius 14 tšk., Danas Puidokas 13 tšk. 6 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

Linas Remeikis (,,Reluva" - komandos žaidėjas): Na ka jie šiandien neturėjo kur trauktis ir susitelkė. Vis tik laimėjo reguliarų sezoną. Jie turi salės pranašumą, bet pirmajame susitikime jie buvo nepasiruošę. Ir šiandien jie labai gerai pataikė, sumetė savo metimus, yra jauna ir greita komanda. Manau šiandien dar pakankamai neblogai atrodėme, davėme kovą. Pagarba varžovams, manau dar viskas nesibaigė.

Valdas Garadauskas (,,Garant Boats" komandos žaidėjas): Varžybos buvo labai rezultatyvios, abi komandos neapsigynė nuo tritaškių, bet šiandien mums labiau pakrito ir laimėjome. Laukiame trečiųjų varžybų.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti