"Klaipėdos krašto policija nesunkiai susitvarkė su "Brizo" komanda

"Klaipėdos krašto policija nesunkiai susitvarkė su "Brizo" komanda 147

Antrą dieną iš eilės rungtyniavę "Klaipėdos krašto policija" nepristigo jėgų ir ganėtinai užtikrintai įveikė sezono pradžioje pukią formą demonstravusius "Brizas" vyrukus rezultatu 81:61.

"Klaipėdos krašto policija nesunkiai susitvarkė su "Brizo" komanda. Pirmajį kėlinį "Brizas" pradėjo 8 taškais be varžovų atsako ir laimėjo 21:16. Antrajame kėlinyje svečiai pagerinę gynyba ir labaiu brangindami kamuolį ne tik prisivijo varžovus, bet kėliniui pasibaigus jau pirmavo 41:36. Antrojoje rungtynių dalyje "Brizas" rodydamas prasta gynybą niekaip nesusitvarkė su varžovu puolimu ir patys neišnaudodami savo metimų, įgijo dviženklį deficitą Rungtynių pabaigoje "Klaipėdos krašto policija" jau triuškino varžovus ir rungtynes laimėjo 81:61.

Rezultatyviausiai nugaletujų komandoje žaidė: Ramūnas Norvilas 19, Nerijus Stonkus 18, Eimantas Stonkus 17 ir Jonas Galdikas pridėjo 14 taškų.

"Brizo" ekipoje rezultatyviausi buvo: Robertas Milius 23, Mantas Bogužis 15 ir Šarūnas Bladika pridėjo 10 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Brizas" komandos žaidėjas Arminas Leliūnas: "apmaudžios rungtynės, nesusitvarkėme gynyboje priešininkas tikrai yra įveikiamas. Neapsidengėme savo žaidėjų, priešininkas tikrai gerai mato vienas kitą, gerai susižaidę, savo visas progas išnaudojantis, mes nepataikėme savo metimų, tritaškių. Apmaudžiai pralaimėjome."

Klaipėdos krašto policija komandos žaidėjas Ramūnas Strazdauskas: "rungtynės iš tikrųjų sunkios po vakar varžybų, dvi dienas iš eilės sunku yra žaisti. Pradžia buvo sunki, kol įsivažiavome, šalta salė, bet susiėmėme, susikaupėme ir sužaidėme. Varžovai iš tikrųjų pakankamai stiprūs pradžioje neįsivertinome varžovų galvojome bus lengvesnės varžybos, bet eigoje viskas susistatėme viską į savo vietas ir pavyko laimėti. "


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti