Kova iki kraujo ir gana netikėtas pareigūnų pralaimėjimas

Kova iki kraujo ir gana netikėtas pareigūnų pralaimėjimas 127

“Neringos” ekipa permainingose ir kraujo pareikalavusiose rungtynėse išplėšė dar vieną pergalę Kaipėdos krepšinio mėgėjų lygos OlyBet čempionate, patiesusi “VPA Logistics” krepšininkus 75-64 (21-16; 15-19; 23-17; 16-12)

Rungtynės vyko labai atkakliai, kova vyko visuose aikštelės metruose ir nė viena iš ekipų nenorėjo nusileisti varžovams. Per visą mačą lyderiai keitėsi net 16 kartų.

Tris su puse kėlinio nebuvo aišku, kuri komanda šiai dienai stipresnė. Daugiau laiko pirmavo neringiškiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo įgyti trapų 7 taškų pranašumą. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vis dar tie patys 7 taškai. Netrukus kovoje dėl kamuolio susidūrė Evaldas Bataitis (“VPA Logistics”) ir “Neringos” komandos atakų organizatorius Edgaras Smolskas, pastarajam buvo prakirstas antakis ir ant parketo šio vakaro rungtynėse jis nebepasirodė. Tačiau Andriaus Bagdono vadovaujami krepšininkai nesutriko ir toliau tęsė kovą pergalės link.

Nors kovą dėl atšokusių kamuolių ženkliai laimėjo “VPA Logistics” krepšininkai, jiems šiandien teko pripažinti, jog varžovai buvo stipresni.

Į pergalę “Neringos” ekipą vedė Arminas Bergaudas 18 taškų; Mantas Krumpalcas 14 taškų; po 10 taškų pridėjo Stanislovas Nikoličius (5 rez.perd.) ir Mantas Banys (7 atk.kam.).

“VPA Logistics” komandoje pasižymėjo Marius Bakanas 21 taškas (8 atk.kam.); Roberto Rupeikos (9 atk.kam.) ir Ernesto Marcinkevičiaus (7 rez.perd.) sąskaitose po 11 taškų.

 "VPA Logistics" žaidėjas Vytautas Kymantas: viskas pas mus dėsninga, pusė mūsų žaidėjų su traumomis, nedaug trūko iki pergalės. Varžovai tikrai gerai pataikė, ko pasekoje mums nepavyko perlaužti varžybų. Paskui jie atitrūko tritaškių dėka ir mums nebepavyko pavyti. Namuose atsirevanšuosime 100 procentų.

"Neringa" treneris Andrius Bagdonas: džiugu, kad tokiose atkakliose varžybose, kuriuose galėjo laimėti tiek viena, tiek kita komandos, neringiškiai parodė komandinę dvasią. Trečiame kėlinyje perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo labai svarbią ir reikalingą pergalę.

Rungtynių akimirkas galite rasti čia

Antrose šio vakaro Eurelijaus Žukausko vardo taurės rungtynėse susitiko “Memel team-Gensera” ir “Klaipėdos krašto policijos” krepšininkai. Pareigūnams nepavyko sustabdyti įsibėgėjusių varžovų ir jie patyrė pralaimėjimą 59-63 (13-21; 18-16; 15-7; 13-19)

Kaip ir pimame mače šiose rungtynėse kova vyko beveik iki pat lemiamo švilpuko. Negausiai susirinkę pareigūnai niekaip negalėjo palaužti komandiškai žaidusių “Memel team-Genseros” krepšininkų. Aikštelės šeimininkai iki didžiosios pertraukos visą laiką turėjo trapų pranašumą.

Sužaidus trečiame ketvirtyje kiek daugiau nei dvi minutes ir sužaidę sausą atkarpą 7:0 po taiklaus tolimo Daliaus Daukanto metimo pagaliau “KKP” išsiveržė  į priekį (38-37). Atrodė, jog pareigūnai perėmė rungtynių eigą į savo rankas, tačiau “Memel team-Gensera” krepšininkai taip nemanė ir baigiantis ketvirčiui sumažino atsilikimą iki minimumo (44-46).

Rungtynių baigtis sprendėsi likus žaisti šiek tiek daugiau nei dvi minutes. Pirmiausia Linas Kontrimas perėmęs kamuolį pelnė du greitus taškus ir sumažino deficitą iki minimum (56-57), o pridėjęs dar vieną taiklią baudą atstatė turėtą pranašumą (58-57). Sekančioje atakoje Ramūnas Strazdauskas vėl išvedė savo komandą į priekį (59-58), tačiau tai neišgelbėjo komandos nuo pralaimėjimo.

Geriausiai “Memel team-Gensera” ekipoje žaidė Linas Kontrimas 26 taškai; 13 taškų pridėjo Jonas Bertašius.

“Klaipėdos krašto policijos” ekipoje ryškiausiai pasižymėjo Dalius Daukantas ir Žydrūnas Janavičius pelnę po 18 taškų; Linas Narkus pridėjo 10, jo sąskaitoje 12 atkovotų kamuolių.

"Klaipėdos krašto policija" žaidėjas Ramūnas Strazdauskas: nepavyko susirinkti mums, buvome tik 7 žmonės, iš jų 2 traumuoti. Trūko trijų pagrindinių žmonių. Na, iš tikrųjų kovojome, bet pritrūko sėkmės pabaigoje. Viena kita rezultatyvi ataka, to ir užteko, nes rezultatas buvo apylygis. Varžybas vertinu gerai, palyginus, kaip susirinkome, tai sulošėme gerai, komandai priekaištų nėra.

Rungtynių akimirkas galite rasti čia


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti