"Labas" po pirmosios pergalės atsitrenkė į "Klaipėdos krašto policijos" gynybinę sieną

"Labas" po pirmosios pergalės atsitrenkė į "Klaipėdos krašto policijos" gynybinę sieną 145

Gruodžio 14 dieną, ketvirtadienį, Eurelijaus Žukausko taurės turnyre susikovė viena iš grupės favoričių Klaipėdos krašto policijos (6/2) ekipa, bei paskutiniąją vietą užimanti Labas (1/7) komanda. Kaip ir buvo galima tikėtis KKP nušlavė savo varžovus įrodydami savo pranašumą rezultatu - 73:45.

Pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau tai buvo vienintelis kartas kai pastarieji pirmavo. Tada sekė policininkų spurtas - 16:2 ko pasekoje "Labas" ekipa prie vienženklio skirtumo ribos nebebuvo priartėjusi. Pirmojoje rungtynių pusėje po krepšiais dominavę, bei solidžiai tritaškius pataikę "Klaipėdos krašto policija"po dviejų kėlinių susikrovė įspūdingą persvarą - 36:15.

Trečiojo kėlinuko pradžioje įvyko kuriozas, kurio nepamatysi per kiekvienas rungtynes. Pareigūnai nesusikalbėjo ir į aikštelę žengė šešiese, ko pasekoje buvo nubausti technine komandine pražanga. Tačiau tai nesutrukdė ir toliau sėkmingai kurti atakas, bei dominuoti po krepšiais. Labas ekipai nepadėjo net 18 taškų pelnęs M. Baltmiškis, kuris stengėsi tempti savo komandą į priekį. 

Paskutinis ketvirtis nesiskyrė nuo prieš tai vykusių kėlinių ir "Labas" buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą rezultatu - 73:45.

Rezultatyviausi žaidėjai: 

"Klaipėdos krašto policija" - N. Stonkus 17 tšk., 6 atk. kam., R. Norvilas 11 tšk., 15 atk.

"Labas" komandoje 18 taškų pelnė M. Baltmiškis , T. Alkauskas surinko dvigubą dublį su 11 tšk., 12 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

"Labas" komandos žaidėjas Aras Dumčius: "Na ka pusė komandos yra susirgusios jie yra pagrindiniai žaidėjai, šiandien nesisekė nelindo iš toli, pralaimėjome lenta."

"Klaipėdos krašto policija" Jonas Galdikas: "šiandien laimėjome, nes varžovas yra silpnesnis truputi, į varžybas susirinkome negausiai, bet gera gynyba, varžovams nekrito tritaškiai, pelnytai laimėjome."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti