"Memelio pirkliai" kovoje su "Šermukšnis" gerino komandinius lygos rekordus

"Memelio pirkliai" kovoje su "Šermukšnis" gerino komandinius lygos rekordus 153

Gruodžio 18 dienos vakarą Eurelijaus Žukausko taurėje susitiko "Šermukšnis" ir "Memelio pirkliai" ekipos. Fenomenalų puolimą demonstravę "Memelio pirkliai" iškovojo rekordinę pergalę prieš varžovus 114:50.

Mačas prasidėjo svečių ekipos spurtu 10:0 ir pradėjo diktuoti savo sąlygas varžovams. Sauliaus Gečo tolimas metimas nutraukė šeimininkų taškų badą, tačiau daugybė pramestų "Šermukšnis" metimų iš po krepšio neleido arčiau pasivyti varžovų. Po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė jau 18 taškų (29:47).

Antroje rungtynių pusėje "Memelio pirkliai" demonstravo pavyzdinį puolimą, ši ekipa pagerino Eurelijaus Žukausko taurės komandų rezultatyvių perdavimų rekordą (33 rez.perd. per rungtynes). Taiklūs tolimi metimai varė "Šermukšnis" ekipą į neviltį. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai nuleido rankas o varžovai tempo nemažino, pastarieji paskutinį ketvirtį laimėjo net 31 taško persvara ir nugalėjo šeimininkus rekordiniu skirtumu 114:50.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Šermukšnis" gretose rezultatyviausiai žaidė Kaspars Unte pelnęs 13 taškų.

"Memelio pirkliai" komandoje daugiausiai taškų pelnė Oleg Semionov - 23, 21 tašką pridėjo Marius Ševeliovas o po 18 taškų surinko net 3 žaidėjai Martynas Simas (19 atk.kam., 39 naud.bal.), Nikita Ananyev ir Valdas Garadauskas.

Rungtynių komentarai:

Nikita Ananyev ("Memelio pirkliai"): "rungtynės labai geros, nes pirmą kartą taip gerai dalinames kamuoliu, bėgome į greitas atakas, nusiėmėme atšokusius kamuolius. Džiugu laimėti varžybas, nes iki šiol paeiliui pralaimėjome penkis žaidimus iš eilės. Tik yra vienas labai blogas faktorius, kad aš įmečiau 101-ą tašką, o neturiu pinigų statyti komandai alaus, bet ką padarysi (juokiasi - aut.past.)."

Marius Sanda ("Šermukšnis"): "kuo toliau, tuo labiau matome, kad neatitinkame net mėgėjų lygio. Nėra pakeitimų komandai, kol žaidžia pagrindiniai žaidėjai kažkiek laikomes, bet ir taip tik pirmus du kėlinius. Neužtenka fizinių jėgų. Kai išeina atsarginiai žaidėjai, matosi akivaizdžios spragos, tai varžovai pabėga. Tada psichologiniai dalykai veikia, tos rankos nusvyra ir panašiai. Manau, kad reikia pakeisti tikslus mūsų, ateiti pasportuoti į varžybas ir tiek, jaučiu, kad ir komanda tai supranta, ateina pažaisti savo malonumui bei gerai praleisti laiką."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti