Amber - naujieji Eurelijaus Žukausko taurės čempionai

Amber - naujieji Eurelijaus Žukausko taurės čempionai 1940

Kovo 31-ąją įvyko Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos Eurelijaus Žukausko taurės didysis finalas, kuriame susikovė "Amber" ir "Brizas" ekipos. Pirmoje rungtynių pusėje dviženklį pranašumą susikrovusi "Amber" nepaliko vilčių varžovams ir nugalėję "Brizą" 77:54 pasidabino Eurelijaus Žukausko taurės aukso medaliais, iškovojo 3 mėnesių "VS-Express" abonementus, specialiai šiems finalams sukurtas Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos kojinės.

Rungtynes, kaip ir buvo galima tikėtis, rezultatyviai ir greitai pradėjo "Amber" ekipa. Jaunimo ir patirties puikų mišinį turinti ekipa nuo pat mačo pradžios pradėjo spaustis po krepšiu, bėgti į priekį ir sėkmingai rinkti taškus. Po 10 minučių rezultatu 21:15 pirmavo "Amber" vyrukai.

Antrojo ketvirčio pradžioje kur kas kibesnę gynybą pademonstravęs "Brizas" neleido varžovams kurtis sėkmingų atakų, tačiau ir patys puolime klydę nesugebėjo pasivyti varžovų. Antroje ketvirčio pusėje "Amber" ekipai atsirišo tinklelis ir pastarieji susikrovė solidesnę persvarą 36:24.

Po ilgosios pertraukos "Brizo" ekipa sužaidė pora sėkmingų atakų ir sumažino deficitą iki 8 taškų ir į tai iškart sureagavusi "Amber" paprašė minutės pertraukėlės, po kurios susigrąžino dviženklę persvarą. Po 3 ketvirčių rezultatu 55:38 pirmavo "Amber".

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kuriame "Amber" ekipa sudėliojo visus taškus ant raidžių i ir be didesnių sunkumų išsaugoję pranašumą iškovojo čempionų titulus įveikę "Brizas" ekipą rezultatu 77:54.Čempionams atiteko 3 mėnesių "VS-Express" abonementai, specialiai šiems finalams sukurtos Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos kojinės.

Antrają vietą Eurelijaus Žukausko taurėje iškovojo komanda "Brizas"

Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Remigijus Kasparavičius finale surinkęs dvigubą dublį su 11 taškų, 12 atkovotų kamuolių, 5 išprovokuotomis pražangomis ir 20 naudingumo balų.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Amber" komandoje Irmantas Griškelis pelnė 14 taškų, Lukas Barkauskis pelnė 12 taškų, Remigijus Kasparavičius pelnė 11 taškų, atkovojo 12 kamuolių.

"Brizas" gretose Mantas Mockus pelnė 15 taškų.


‹ atgal
KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti