"Pajūriškių 13" pergalė serijoje pakibus ant plauko?

"Pajūriškių 13" pergalė serijoje pakibus ant plauko? 1904

Kovo 5-ąją Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos pirmenybėse įvyko lemiamos Eurelijaus Žukausko taurės ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp "BC Minimelts" ir "Pajūriškių 13" komandų. Mačo pabaigoję užstrigę "BC Minimelts" nusileido varžovams 67:68.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"BC Minimelts" gretose Rokas Narkus pelnė 26 taškus, Edvinas Valčiukas pridėjo 15 taškų.

"Pajūriškių 13" komandoje Darius Skuodas pelnė 19 taškų ir sugriebė 13 kamuolių, Laurynas Vadopalas pridėjo 18 taškų.

Po rungtynių, Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos administracija gavo "BC Minimelts" komandos vadovo Mindaugio Žilio pateiktą protestą dėl varžovų komandoje registruoto ir rungtynėse dalyvavusio žaidėjo, Egidijus Juostas, kuris pagal statistikos protokolus reguliariajame sezone sužaidė 2 rungtynes.

"3.4.5 Žaidėjas atkrintamosiose varžybose gali dalyvauti tik tuo atveju, jeigu komandos sudėtyje bus sužaidęs ne mažiau 3-jų rungtynių. Krepšininkas laikomas sužaidusiu rungtynes, jeigu buvo įregistruotas rungtynėms ir jų metu pabuvojo aikštelėje ir apie tai yra pažymėta rungtynių protokole."

Apie protestą informuota "Pajūriškių 13" komanda, kurie privalo pateikti medicininį išrašą įrodanti, kad žaidėjas nedalyvavo pirmenybėse dėl ilgalaikės ligos, traumos, kuri neleido sužaisti reikiamo skaičiaus rungtynių reguliariajame sezone. Visa surinkta informacija bus perduota spręsti KLKML valdybai.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti