Paskutinės sekundės metimas ir šeštoji „Pajūris LG“ pergalė

Paskutinės sekundės metimas ir šeštoji „Pajūris LG“ pergalė 131

Šio vakaro vienintėlėse Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos OlyBet čempionato rungtynėse dėl Eurelijaus Žukausko vardo taurės susitiko „Klaipėdos krepšinio mokyklos“ auklėtiniai ir „Pajūris LG“ ekipos. Paskutinės sekundės drama gerai baigėsi aikštelės svečiams „Pajūris LG“ krepšininkams, kurie įveikė savo varžovus 60-58 (12-11; 20-8; 13-24; 15-15).

Ryžtingai pradėję dvikovą jaunieji Laimono Šapkausko auklėtiniai įpusėjus pirmam ketvirčiui turėjo dviejų taškų pranašumą (5-3), tačiau kėlinį pralaimėjo (12-11).

Septyniese susirinkę „Pajūris LG“ krepšininkai antras dešimt minučių sužaidė kaip iš natų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklį pranašumą (32-19).

Trečiąjį ketvirtį jaunieji krepšininkai pradėjo spausti savo varžovus nuo pirmųjų metrų ir panaikino atsilikimą iki minimumo (43-45).

Rungtynių intriga persikėlė į paskutiniasias dešimt minučių. Įpusėjus ketvirčiui „Pajūris LG“ krepšininkai buvo priekyje septyniais taškais (56-49), tačiau Laimono Šapkausko auklėtiniai nuoširdžiai dirbdami gynyboje taškas po taško pradėjo naikinti atsilikimą ir likus žaisti kiek mažiau nei 10 sekundžių Karolis Kavalenka taikliais baudos metimais išlygino rezultatą (58-58). Paskutinę ataką „Pajūris LG“ krepšininkai surengė chaotiškai, tačiau Dariaus Jautakio mestas metimas skrodė krepšio tinklelį su lyg finaline sirena – tai buvo vieninteliai Dariaus taškai šiame mače, kurie tapo pergalingi.

Geriausiai šeimininkų ekipoje žaidė: Gintas Žaromskis 16 taškų (18 atk.kam.); Andrius Skvarčinskas 15 taškų (4 rez.perd.).

Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė Tomas Eirošius, pelnęs 32 taškus ir atkovojęs 17 kamuolių.

Komentarai:

"Pajūris LG" komandos žaidėjas Gytis Pryšmantas: varžybos labai emocingos, sunkios, negražios, daug klaidų. Pataikėm tokį neplanuotą mėtimą, turėjo mesti kitas žaidėjas, bet pasisekė mums ir tiek. O varžovai šaunuoliai, gerą kovą davė.

"Klaipėdos krepšinio mokykla" komandos žaidėjas Vygantas Laurinavičius: visų pirma pasveikinsiu varžovus su pergale. Nepasakysiu, kad jie buvo vertesni, mes padarėm klaidelių, pralaimėjom fizinę kovą, prailaimėjom lentą. Tragiškai metėm metimus, o norėjom padovanoti pergalę mūsų komandos draugui gimtadienio proga, bet jam gimtadienis apkarto. Šiaip varžovai buvo nepilnos sudėties, bet jiems to užteko pergalei. Jie tikrai gerai sužaidė.

Rungtynių akimirkas rasite čia


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti