Paskutinėse šių metų rungtynėse "KKM" ir "Neringos" pergalės

Paskutinėse šių metų rungtynėse "KKM" ir "Neringos" pergalės 155

Gruodžio 20 dienos vakarą įvyko paskutinės 2017 metų rungtynės, kuriose susitiko "Klaipėdos krepšinio mokykla" prieš "Nuotykių parkas KAR KAR" bei "Šermukšnis" prieš "Neringą".

Pirmose vakaro rungtynėse susitiko "Klaipėdos krepšinio mokykla" (4/5) bei laipteliu žemiau esanti "Nuotykių parko KAR KAR" komanda (3/5).

Pirmieji savo sąskaita atidarė svečių komanda. KKM staigiai atsakė tritaškiu metimu. Įpusėjus rungtynių kėlinukui šeimininkai buvo atitolę per vieną tolimą metimą. Tada prisidėjo spurtas 8:0 ir L. Šapkausko auklėtiniai pirmavo - 20:12. Tačiau svečiai atsakė lygiai tokiu pačiu spurtu ir ketvirtis baigėsi 22:19 moksleivių naudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų komandos spurtu. Gynybos gniaužtuose įstrigę "Nuotykių parkas KAR KAR" pralaimėjo atkarpą net 0:18 ir buvo pasimetę, nepadėjo net minutės pertraukėlės. Po dviejų ketvirčių "Klaipėdos krepšinio mokykla" pirmavo 45:31.

Trečiasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo svečiams. Vienu momentu pavyko sušvelninti skirtumą iki aštuonių taškų. Tačiau tai buvo viskas ką Nuotykių parkas KAR KAR pavyko nuveikti prieš oponentus. Ketvirtąjį kėlinį beviltiškai pralaimėję svečiai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą rezultatu - 98:73.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Klaipėdos krepšinio mokykla" išsiskyrė A. Skvarčinskas 30 tšk., 4atk. kam., 3 rez. perd., D. Procykas 17 tšk., 4 rez. perd. 4 per. kam.

"Nuotykių parkas KAR KAR" ekipoje rezultatyviausias buvo Š. Stankus 20 tšk., 6 atkv. kam. 5 rez. perd.

Rungtynių komentarai:

Nuotykių parkas KAR KAR žaidžiantis treneris Mindaugas Žilys: "Pralaimėjome rungtynes pirmame kėlinyje. Leidome primesti savo žaidimą. Vyrai greitai užpuolė. Jaunimas, kuris turi savaitėje keturias-penkias treniruotes yra daug geriau pasiruošę varžybom negu mes. Sveikiname varžovus. Gaila dėl mūsų vieno žmogaus, kuris patyrė traumą ir yra išvežtas į ligoninę. Bet yra kaip yra. sveikiname varžovus ir po naujų metų grįšime su nauja jėga ir nauja viltim."

Klaipėdos krepšinio mokykla kapitonas Vygantas Laurinavičius: "Varžybos geros. Rezultatu patenkinti. Reikia padėkoti varžovams už kovą, tikėjomės iš jų šiek tiek daugiau. Pagrindinis raktas į pergalę buvo spaudimas. Didžiąją dalį taškų susirinkome spausdami varžovus. Daug pataikėm, susitvarkėm su lenta. Reik tikėtis, kad kitais metais viskas bus tik geriau. Visus su šventėm. Iki kitų metų."

Antrose vakaro rungtynėse antras rungtynes šią savaitę žaidė "Šermukšnis" ekipa, kurie susitiko su neringiškiais. Po skaudaus pralaimėjimo bandę atsitiesti Mariaus Sando treniruojami "Šermukšnis" pagerino žaidimo kokybę, tačiau iki pergalės dar pritrūko. "Neringa" rungtynes laimėjo 78:60.

Mačą Andriaus Bagdono vadovaujami neringiškiai pradėjo spurtu 6:0 ir diktavo savo sąlygas viso pirmo ketvirčio metu, kuriame sugebėjo susikrauti ir dviženklį pranašumą. Visų rungtynių metu "Šermukšnis" ekipai sunkiai sekėsi stabdyti varžovų greitą puolimą, kuriame "Neringa" rinko lengvus taškus ir didino atotrūkį.

"Šermukšnis" ekipos lyderiui Kaspars Unte šiandien nekrito, tačiau sėkmingas Karolio Simaičio ir Sauliaus Gečo duetas išlaikė ekipą rungtynėse. Paskutiniame ketvirtyje kovingumu pasižymintys "Šermukšnis" neketino pasiduoti, spaudė varžovus nuo pirmų aikštelės metrų, kas lėmė klaidas ir lengvus taškus. Didžiulę persvarą per pirmus 3 ketvirčius susikrovę "Neringa" ekipos vyrukai laimėjo reungtynes 78:60.

Rezultatyviausi žaidėjai

"Neringa" gretose galingą dvigubą dublį surinko Vytautas Kuleševičius pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių.

"Šermukšnis" komandoje Karolis Simaitis ir Saulius Gečas pelnė po 12 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Neringa" komandos žaidėjas Andrius Bagdonas: "Labai džiaugiames, kad Neringos komanda gavusi naujas aprangas, kurias padovanojo Neringos savivaldybė, todėl motyvacijos šiandien papildomai nereikėjo, nes šiandien vyrai kovojo iki galo, ir iškovojo pelnyta pergalę."

"Šermukšnis" Komandos žaidėjas Marius Sanda: "Rungtynės geros, pajūdėti visalaiką smagu, dabar turėsime pertrauką, mėginsime treniruotis toliau, yra galimybės tai daryti, manau toki rezultatą reikia išlaikyti kaip šiandien, grėsmingai susigynėme, paskutinėse varžybuose prasileidome 100 taškų, šiandien tik 78 taškus manau yra visai neblogas rezultatas. Tikslai yra visai kiti, atėjome šiandien kitomis nuotaikomis, ankščiau ateidavome nugalėti, todėl visalaika perdegdavome, o šiandien tesiog atėjome pasižaisti savo malonumui, gal dėlto ir rezultatas padoresnis. Norėčiau pasveikinti visus su artėjančiomis šventėmis."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti