Rezultatyvumo rekordus gerinęs "Baldininkas" įveikę jaunuosius KKM auklėtinius

Rezultatyvumo rekordus gerinęs "Baldininkas" įveikę jaunuosius KKM auklėtinius 757

Trečiadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“  ir „Baldininkas“ komandos. Pastaroji šį vakarą triuškinančiu rezultatu įveikė namų žaidėjus rezultatu 67:141.

Prasidėjus rungtynėms abi komandos demonstravo panašaus lygio krepšinį. Tačiau įpusėjus pirmam kėliniui į priekį vis labiau veržėsi „Baldininkas“ komanda. Nesustabdomi jie buvo ir antrame kėlinyje. Nors Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ vaikinai stengėsi nepasiduoti, atidavė visas jėgas ir parodė savo galimybes. Antrą kėlinį namų žaidėjai sužaidė  naudingiausiai ir mažiausiu skirtumu.

Trečiame kėlinyje „Baldininkas“ komanda vis labiau tolo nuo savo varžovų ir didino savo persvarą dešimtimis taškų. Ketvirtame kėlinyje peržengta 100 taškų riba nesustabdė ir aikštės svečiai toliau demonstravo  savo charakterį. Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ žaidėjai pradėjo vis dažniau klysti, nesisekė pataikyti, o dėl šios priežasties taškų skirtumas vis augo, nors moksleiviai stengėsi ir kovojo iki paskutinės minutės.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“  komandoje žaidė: Kristupas Burneika 18 taškų, 8 atk.kam., Dovydas Lengvys 16 taškų, Rėjus Losis 10 taškų.

 „Baldininkas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Demas Mockus 32 taškai, Evaldas Damazas 27 taškai, Liudas Razma 18 taškų, 6 rez.perd., Rokas Narkevičius 16 taškų, 12 atk.kam., Egidijus Juostas 15 taškų, 8 atk.kam., Edmundas Liaugaudas 13 taškų, 8 atk.kam.

Rungtynių komentarai:

Rokas Narkevičius (,,Baldininkas" komandos žaidėjas):,,jaunimas dar turi kur tobulėti, pas mus šiandiena taip netikėtai ne penki žmonės, o dešimt. Nuo pat pradžių pataikėm, užbėgom į greitą puolimą ir viskas aišku"

Rėjus Losis (,,Klaipėdos KM-Tobula instaliacija" komandos žaidėjas): ,,neturėjome geros sudėties, žaidėme septyniese, pavargom po dviejų kėlinių, praradom daug kamuolių, atakos trumpos buvo , neapgalvotos - taip ir gavosi"


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti