Sekmadienį E.Žukausko taurėje vyko atkaklios dvikovos

Sekmadienį E.Žukausko taurėje vyko atkaklios dvikovos 152

Gruodžio 17 dienos vakarą Eurelijaus Žukausko taurėje įvyko 2 rungtynės, kuriose vyravo atkakli dvikova.

Pirmoje vakaro dvikovoje susitiko "VPA Logistics" ir "Memelio pirkliai" ekipos. Mačą kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po taiklių Valdo Garadausko metimų turėjo minimalią persvarą. Antrame ketvirtyje ekipos kovojo taškas į tašką ir po pirmosios pusės 26:25 pirmavo "Memelio pirkliai".

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje apsivertė, iniciatyvą perėmė gausiai susirinkusi "VPA Logistics" ekipa, kurią į priekį traukė Ernesto Marcinkevičiaus ir Luko Galdiko duetas, pastarieji savo taikliais metimais varė varžovus į neviltį. Antrąją rungtynių pusę 34:22 laimėję šeimininkai iškovojo dar vieną pergalę šiame sezone rezultatu 59:47.

Rungtynių komentarai:

"Memelio pirkliai" ekipos žaidėjas Valdas Garadauskas: "Ir vėl trečias kėlinys yra mūsų problema. Nežinau, ar varžovai mus labai lengvai perskaito, ar mes neatlaikome psichologinio spaudimo. Jeigu eina apylygis žaidimas, mes būtinai atsiliksime. Arba mes turime labai pirmauti, arba vytis visas varžybas. O varžovai atrodo neblogai. Įžaidėjas neblogas ir gynėjas visą galvą aukštesnis už mūsų."

"VPA Logistics" gynėjas Ernestas Marcinkevičius: "Tris kėlinius miegojome, o ketvirtame pabudome šiek tiek. Pergalę lėmė komandinis žaidimas. Evaldas Bataitis rėkti pradėjo ant visų ir tai davė naudos. Visiems gerų švenčių."

Antroje vakaro dvikovoje susitiko "Pajūris LG" - "Memel Team - Gensera"

"Pajūris LG" iškovojo pergalę prieš tik šešiese žaidusius "Memel Team - Gensera". Pirmasis kėlinys aikštelės šeimininkams prasidėjo sekmingiau, bet abi komandos žaidė gan nerezultatyviai ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo 17:11 "Pajūrio LG" komandos naudai.

Antrame kėlinyje aikštelėje vyravo kieta kova ir lygybė, nes komandos kėlini baigė lygiai 19:19, todėl svečiai ir toliau atsilikinėjo 36:30.

Antroji rungtynių dalis buvo labai įtempta, nes "Memel Team - Gensera" neleido varžovams susikrauti didesnio pranašumo ir kvėpavo šeimininkams į nugarą. Maža rotacija svečiams pakišo koją o tuo pasinaudoję šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 75:65.

Rezultatyviausiai vicečempionų gretose žaidė: Valentas Vaitkus 20, Tomas Eirošius 13 tašk. ir 19 atk. kam., Mindaugas Kieža 13, Edvinas Bumblys pridėjo 11.

Pralaimėjusiems daugiausiai taškų pelnė: Jonas Bertašius 24, Linas Kontrimas 18, Evaldas Vegertas pridėjo 12 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Pajūris LG" komandos žaidėjas Gytis Pryšmantas: "Labai mažai varžovų susirinko, truputėli to neįvertinome, bet šaunuoliai gerai sukovojo, mes tai sunkiai tampėmes, nepataikėme, bet trenerio gimtadienio proga padovanojome pergalę."

"Memel team - Gensera" komandos žaidėjas Linas Kontrimas: "Rungtynes vertinu blogai, susirinkome tik 6 žaidėjai,  žaidėme tikrai prieš stiprią komandą, grupės lyderį, trūko jėgos po krepšių, ne savo aikštelėje, sekmadienio vakaras, ir ne krepšinio vakaras tikrai, gal tas ir lėmė musų pralaimėjimą. Varžovai tikrai stiprūs, pirmo ketverto komanda, tikrai tikiu, kad žais mūsų taurės finale."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti