VPA Logistics atsilaikė prieš LCC Tarptautinis universitetas

VPA Logistics atsilaikė prieš LCC Tarptautinis universitetas 1398

Vasario 27 dienos vakarą KLKML Eurelijaus Žukausko taurėje susitiko "VPA Logistics" ir "LCC tarptautinis universitetas" ekipos. Trečiame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmę "VPA Logistics" iškovojo pergalę 67:65.

Mačą "VPA Logistics" pradėjo užtikrintai, surenkdami spurtą 12:3 ir atrodė, kad varžovams nebus jokių šansų, tačiau Deimano Juodkos pastangomis "LCC" ekipa atsakė spurtu 12:2 ir pirmą ketvirtį laimėjo 15:14. Antrame ketvirtyje vyravo apylygė dvikova ir LCC ekipa pirmąją rungtynių pusę laimėjo rezultatu 34:32.

Po ilgosios pertraukos Tado Kymanto vedama "VPA Logistics" pradėjo tvarkytis su varžovų žaidėjais gynyboje, patys sėkmingai išnaudoti savo pranašumus ir perėmę iniciatyvą išsiveržė į priekį 51:46. Paskutiniame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, likus žaisti mažiau nei pusę minutės "VPA Logistics" ekipa turėjo galimybę padidinti atotrūkį iki 3 taškų, tačiau pramestas metimas suteikė progą "LCC" vienu metimu išplėšti pergalę, tačiau pastariejį paskutinę sekundę kamuolį prarado ir baigėsi rungtynių laikas skelbiantis "VPA Logistics" pergalę 67:65.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"VPA Logistics" gretose Tadas Kymantas pelnė 23 taškus, Ernestas Marcinkevičius pridėjo 12 taškų.

"LCC Tarptautinis univesitetas" gretose Yaroslav Gavrilin pelnė 15 taškų, Deimantas Juodka pridėjo 14 taškų.

Rungtynių komentarai:

"LCC Tarptautinis Universitetas" ekipos treneris Jurgis Petrauskas: "Gražios varžybos, sunkios varžybos, šykart mums nepasisekė, varžovai trečiam kėlinį biški išmušė iš vėžių su agresyvia gynyba, mes labai prastai į ją sureagavom, nors ištikro, žaidžiant miesto lygoi geresnės dienos nei kai varžovas pradeda iš arti dengtis negali būti, bet tikrai prastai sureagavom į tai, bet šiaip vyrai šaunuoliai, iš minus dvilikos vėl sugryžom į rungtynęs ir galėjom paskutiniu metimu laimėti, bet vėl ten tokia truputėli tehninė ir psihologinė klaidele padarėm ir tiek šiaip labai gera pamoka ir gražios varžybos, mums bus pamoka ir žiūrėsim į priekį."

"VPA Logistics" komandos žaidėjas Ernestas Marcinkevičius: Buvo labai sunkios varžybos, kaip vis neisibegėjom, neisibegėjom, bandėm atitrūkti, bet vis pasivydavo, vos gale neprisižaidėm, ačiū už kovą."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti