Amber sulaukė prasipriešinimo du ketvirčius

Amber sulaukė prasipriešinimo du ketvirčius 2084

Vasario 5-ąją prasidėjo 2023-2024 m. Klaipėdos krepšinio federacijos taurė, kurioje pirmieji į kovą stojo šią taurę prieš kelerius metus iškovoję "Amber" ir pirmą kartą jau debiutiniame Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos sezone kelialapį iškovoję "Klaipėdos Smeltė".

Rungtynių pirmoje pusėje "Klaipėdos Smeltė" pasiūlė varžovams aukštą tempą, kietą kovą kiekviename aikštelės metre ir ko pasekoje ekipos žaidė itin atkakliai ir po 2 ketvirčių "Klaipėdos Smeltė" pirmavo rezultatu 38:37.

Po ilgosios pertraukos "Klaipėdos Smeltė" ekipos jėgos tarsi blėso, o tolimais taikliais metimais į priekį sprukę "Amber" susikrovė dviženklę persvarą. Po trijų ketvirčių komandas skyrė 17 taškų , prieky buvo "Amber" rezultatu 61:44. Paskutinis ketvirtis buvo formalumas, nepaisant "Klaipėdos Smeltės" komandos pastangų pergalę šio vakaro rungtynėse iškovojo "Amber" rezultatu 86:50.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai:

"Klaipėdos Smeltė" komandoje Audrius Agintas pelnė 13 taškų.

"Amber" gretose Simonas Serapinas pelnė 22 taškus ir atliko 10 rez. perdavimų, Audrius Mineikis pridėjo 20 taškų ir sugriebė 12 kamuolių.


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti