"Autoegida" peržengė "Flamingo" barjerą

"Autoegida" peržengė "Flamingo" barjerą 2085

Vasario 6-osios vakarą Klaipėdos krepšinio federacijos taurėje įvyko pirmą kartą šioje taurėje žaidžiančių "Flamingo" ir "Autoegida" komandų akistata. Reguliarųjį sezoną viena šalia kitos turnyrinėje lentelėje užbaigusios ekipos kovėsi nuo pirmos iki paskutinės mačo minutės.

Rungtynes komandos pradėjo kaip įprasta pirmosiom atkrintamųjų serijos rungtynėms, tarsi žvalgyboje, su jauduliu ir kova taškas į tašką. Po pirmojo ketvirčio švieslentėje degė lygus rezultatas 18:18. Antrame ketvirtyje tolimais metimais savo puolimą statę "Autoegida" privertė prakaituoti varžovus sugebėjo susikrauti 9 taškų pranašumą 43:34.

Po ilgosios pertraukos Gytauto Kibelkio taiklūs metimai leido "Autoegida" komandai susikrauti 20 taškų persvara 56:36. Tęsiantis rungtynėms "Flamingo" vis labiau kapituliavo o jų vangumu besinaudojantys varžovai vis didino atotrūkį tarp varžovų. Rungtynes ir kelialapį į kitą etapą iškovojo "Autoegida" įveikę varžovus rezultatu 79:58.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai:

"Autoegida" komandą į pergalę vedė Rimvydas Zaveckas pelnęs 15 taškų, Gytautas Kibelkis (10 atk.kam.) ir Denas Andriuškevičius pridėjo po 14 taškų.

"Flamingo" ekipoje Rokas Narkus pelnė 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.