KKFT pusfinaliuose užfiksuotas netikėtumas

KKFT pusfinaliuose užfiksuotas netikėtumas 1417

Kovo 4 dienos vakarą įvyko Klaipėdos krepšinio federacijos taurės pusfinaliai. Pirmojoje dvikovoje susitiko "Daikra-Loglita" ir "VKKM-Neptūnas" ekipos. Be pagrindinių žaidėjų išvykusių į RKL atkrintamąsias varžybas žaidę jaunieji knašiukai buvo sutriuškinti varžovų rezultatu 84:107.

Mačas prasidėjo gana apylygiai, abi ekipos žaidė puolimu grįstą krepšinį ir po pirmojo ketvirčio 20:19 pirmavo "Daikra-Loglita". Antrame ketvirtyje jaunieji Audriaus Mineikio treniruojami knašiukai žaidė taškas į tašką su varžovais, tačiau paskutinę minutę Andrius Steponaitis vienas pats pelnė 7 taškus iš eilės ir padėjo "Daikra-Loglita" pirmauti 50:45.

Po ilgosios pertraukos "Daikra-Loglita" ir toliau didino apsūkas, ko pasekoje, atitolo 12 taškų 74:62. Paskutiniame ketvirtyje "VKKM-Neptūnas" nerado priešnuodžių varžovų puolimui ir nusileido pastariesiems rezultatu 84:107.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"VKKM-Neptūnas" ekipoje Arminas Bergaudas pelnė 37 taškus.

"Daikra-Loglita" gretose Andrius Steponaitis pelnė 30 taškų, Justino Bardausko sąskaitoje 24 taškai.

Rungtynių komentarai:

"VKKM-Neptūnas" ekipos žaidėjas Arminas Bergaudas: "Labiausiai, turbūt, pritrūko jėgų gynyboje, leidome varžovams be didesnio vargo rinkti taškus, prastai gynėmės prieš jų pozicines atakas, dažnai „pamesdavome“ jų žaidėjus, o galiausiai jie dar pradėjo bėgti ir į greitą puolimą ir mes tiesiog paleidome varžovus per toli į priekį."

"Daikra - Loglita" komandos žaidėjas Valentinas Rumiancevas: "Puikios nuotaikos, laimėjome, jaunimas žaidė tikrai gerai, bet komanda nebuvo stipriausios sudėties, pagrindinė komanda šiandien žaidė RKL rungtynėse, todėl prisijungė pora pajėgių jaunesnių žaidėjų, tačiau jiems trūko atsarginių žaidėjų, rotacija nebuvo didelė. Jei būtų rungtyniavę visi žaidėjai, galbūt, būtų rungtynės pasibaigusios ir kitaip. Ačiū varžovams už gerą kovą, paprakaitavome, pavargome, džiaugiamės, jog šiaip ne taip surinkome septynis žaidėjus į rungtynes, nes dažniausiai būname vos 5-6. Finale tikslas yra kaip ir kiekvienose rungtynėse: sužaisti kuo garbingiau, atiduoti visas jėgas, stengtis, kovoti, o rezultatas jau koks bus, toks bus. Labai džiaugiamės, jog pavyko taip toli nukeliauti šiame turnyre, prieš šias pirmenybes nesitikėjome, jog būsime finale, bet ačiū vaikinams, tikimės, jog surinksime pilną sudėtį ir visko gali būti, tai visgi yra vienos rungtynės."

Antrajame pusfinalyje susitiko "LCC Tarptautinis universitetas" ir "Gobana" ekipos.

Mačą kur kas sekmingiau pradėjo "Gobanos" ekipa, kurie tolimų metimų pagalba sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą, bet gausiai žirovų palaikomi "LCC" sugrįžo ketvirčio pabaigoje ir skirtumą sumažino iki 2 taškų 16:18. Antrame ketvirtyje vis aukštesnį rungtynių tempą varžovams siūlę "LCC" atitrūko 43:35

Po ilgosios pertraukos Mariaus Tamolio treniruojama "LCC" ekipa sugebėjo atitrūkti 17 taškų pranašumu, tačiau "Gobana" neketino pasiduoti ir tritaškių pagalba grįžo į rungtynes sumažindami deficitą 57:68. Paskutiniame ketvirtyje sau būdingą žaidimą demonstravusi "Gobana" tirpdė varžovų pranašumą, tačiau to padaryti nepavyko ir rezultatu 79:86 pastarieji pripažino varžovų pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai: 

"LCC Tarptautinis universitetas" gretose Domantas Strikulys pelnė 19 taškų, Nikola Pavič pridėjo 17 taškų.

"Gobana" ekipoje Evaldas Lengvinas pelnė 32 taškus.

Rungtynių komentarai:

"LCC" ekipos treneris Jurgis Petrauskas: "Pirmiausia noriu padėkoti lygai už kvietimą sudalyvauti šiame turnyre. Šiandienos varžovas tikrai neblogas, visi žinome, jog tai geriausia Klaipėdos miesto lygos komanda, ačiū jiems už kovą. Mes esame daug geriau pasiruošę fiziškai, būtent tai ir nulėmė šiandienos rungtynes, gudrumu bei patirtimi sunku laimėti prieš šiuos patyrusius žaidėjus, todėl turėjome pasikliauti fiziniu pasiruošimu."

"Gobana" komandos žaidėjas Dainius Rupšys: "Pirmas mūsų pralaimėjimas po maždaug metų pertraukos, jau buvome pamiršę ką reiškia pralaimėti rungtynes. Sveikiname varžovus, jie jaunesni, greitesni, treniruojasi po du kartus per dieną, o mes per trejus metus neturėjome nei vienos treniruotės, taigi, manau, jog rezultatas labai adekvatus. Galėjome šiek tiek geriau apsiginti, viskas gal būtų pasibaigę ir kitaip, bet kokiu atveju pakankamai gerai sukovojome."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti