Paaiškėjo KKFT pusfinalio poros

Paaiškėjo KKFT pusfinalio poros 1402

Kovo pirmąją į kovą dėl patekimo į Klaipėdos krepšinio federacijos taurės pusfinalį susikovė "Gobana" ir "Novatransa-Dsmile" ekipos. Po atkaklios kovos pergalę 83:77 iškovojo "Gobana".

Rungtynės abi ekipos pradėjo žaisdamos sėkmingai puolime, taikliai atakuodami krepšį "Novatransa-Dsmile" pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 24:19. Antrame ketvirtyje iniciatyvą perėmė Dainiaus Rupšio ir Juliaus Žurnos vedama "Gobana" 42:38.

Po ilgosios pertraukos tęsėsi atkakli kova, taikliais tritaškiais "Gobana" tolo nuo varžovų ir per trečiąjį ketvirtį atitrūko nuo varžovų 9 taškais. Paskutiniame ketvirtyje "Novatransa-Dsmile" kilo į lemiamą šturmą, tačiau panaikinti varžovų deficito nepavyko ir rezultatu 83:77 pergalę iškovojo "Gobana".

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Gobana" gretose Dainius Rupšys pelnė 27 taškus, Pauliaus Žurnos sąskaitoje 23 taškai. 

"Novatransa-Dsmile" ekipoje Mantas Tomaševičius pelnė 26 taškus, Vitalij Sokolov pridėjo 15 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Varžybų komentarai:  

Andrius Žymantas ,,Gobana“ komandos žaidėjas: ,,mūsų geras nusiteikimas lėmė pergalę, turėjome patį sunkiausią mačą šiame sezone – didžiausią pasipriešinimą, ačiū vyrams už pergalę“

Vygantas Nagys "Novatransa-Dsmile" komandos treneris: "šiai dienai pagal turnyrines lenteles tai buvo geriausių Klaipėdos mėgėjų komandų mačas ir jis tikrai būtų vertas bet kurios taurės finalo. Smagu buvo sužaisti su tokio lygio komanda, pritrūko visai ne daug iki pergalės, bus mums geras stimulas atkrintamosioms. Ačiū varžovams ir linkime sėkmės jiems."

Antrajame ketvirfinalyje susikovė be brolių Štombergų žaidžiantys "Saulės butai" ir "Daikra-Loglita". Po dramatiškos kovos pareikalavusios pratęsimo pergalę 80:75 iškovojo "Daikra-Loglita".

Rungtynes sėkmingiau pradėjo patyrusi "Saulės butai" ekipa, kurie pirmajame ketvirtyje nesulaukė varžovų gynybos ir per ketvirtį pelnė 26 taškus. Antrajame ketvirtyje komandos pradėjo kur kas kibiau gintis, ko pasekoje, nukrito ir ekipų rezultatyvumas o minimaliu skirtumu kėlinį laimėjusi "Daikra-Loglita" sumažino deficitą 33:38.

Po ilgosios pertraukos "Saulės butai" ekipai nepavyko atitrūkti nuo varžovų, o "Daikra-Loglita" nepavyko sumažinti deficito, ketvirtis baigėsi lygiu rezultatu 18:18. Paskutiniame ketvirtyje iniciatyvą perėmė "Daikra-Loglita" ekipa, kuri ne tik panaikino deficitą bet ir likus mažiau nei pusę minutės išsiveržė į priekį. Paskutinėje ketvirčio atakoje "BC Saulės butai" surengė sekmingą ataką ir pelnė taškus iš po krepšio išlygindami rezultatą 68:68.

Pratęsimo metu aukštensę pavarą ir psichologinį pranašumą ketvirto ketvirčio pabaigoje pajutę "Daikra-Loglita" spurtavo, atitrūko nuo varžovų ir iškovojo kelialapį į pusfinalį rezultatu 80:75.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Saulės butai" gretose Mindaugas Riklevičius pelnė 22 taškus.

"Daikra-Loglita" komandoje Laimonas Remeikis pelnė 23 taškus ir atkovojo 22 kamuolius.

Rungtynių komentarai:

"BC Saulės butai" ekipos žaidėjas Aivaras Lūžys: "Visai šiaip neblogos varžybos, nepasisekė pabaigoje šiektiek pataikyti kelių metimu, turiu omenyje pagrindinio laiko metu, viskas tada sprendėsi arba į vieną arba į kitą pusę, tai sekmė į jų pusę tada ir atsisuko, na o paskui pritrūkom jėgu, greičio."

"Daikra - Loglita" komandos treneris Valentinas Rumiancevas: "Taigi, džiaugiames iškovoje sunkią, labai sunkią pergalę, abi komandos rungtyniavom be kaikurių pagrindinių žaidėju, bet kova buvo labai sunki, vyriška, ir džiaugiames, jog pavyko laimėti, bet labai liūdim kad Laimonas (Laimonas Remeikis-aut.past) gavo traumelę, tikėkimės, kad tai bus nerimta traumelė ir, kad kuo greičiau galės grįžti, linkim sveikatos, linkim gerų kovų toliau, ir mėginsim trečiadienį susirinkti daugiau nei penki."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti