Protų kovos S01E02. Nugalėtojai - Gintaro Baldai

Protų kovos S01E02. Nugalėtojai - Gintaro Baldai 1464

Rugsėjo 24 dienos vakarą įvyko antrasis Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos organizuojamo protų kovų su Vaidu Čeponiu etapas, kuriame sudalyvavo daugiau nei 50 dalyvių.

Komandos, kaip ir pirmajame etape atsakinėjo į Vaido sukurtus klausimus, vyko 5 turų kova, kiekviename ture po 10 klausimų. Aukštą kartelę pakėlęs Vaidas konkurso dalyvius vertė pasukti galvą o nugalėtojas sprendėsi paskutiniame ture.

Po itin atkaklios kovos pergalę paskutiniame ture surinkę 7,5 taško iškovojo ilgamečiai ne tik lygos, bet ir protmūšio dalyviais tapę "Gintaro baldai", komandos vadovo Aido Kurakino, Henriko Majaus ir Narimanto Petrulevičiaus sudaryta komanda nurungė visus varžovus ir iškovojo pagrindinį prizą, kurį įsitegė renginio partneris "Viskas Laisvalaikiui" , bei kitus renginio partnerio prizus.

Antrąją vietą iškovojo komanda "VPA", kurie džiaugėsi Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos bei renginio partnerio "Neptūnas" įsiteigtais prizais.

Trečioji vieta atiteko "Rezervas" komandai, kuri didžiąją turnyro dalį pirmavo, tačiau paskutiniame etape surinkę vos 4 taškus užleido lyderių pozicijas - jiems taip pat atiteko puikūs prizai.

Pateikiame po klausimą iš kiekvieno turo:

I ture komandos atsakinėjo į klausimus susijusius su Klaipėdos Neptūnas ekipa.

Klausimas: „Neptūnas“ LKL pirmenybėse žaidžia nuo pirmo sezono (1993-iųjų) ir nepraleido nė vieno čempionato. Paminėkite kitus tokius šiuo metu LKL čempionate rungtyniaujančius klubus (kai kurių jų pavadinimai keitėsi)?

II turas. NBA

Klausimas: Rytų konferencijos finale žaidžia „Boston Celtics“ ir „Miami Heat“. Bostono klube dabar yra vienas lietuvis, o Majamio komandos nariu vienas mūsų tautietis buvo anksčiau. Kas jie?

III turas. Eurolyga

Klausimas: Per visą elitinio Europos klubinio turnyro, kuris dabar vadinasi Eurolyga, nuo 1958 metų yra vienintelė komanda, kuri čempione tapo trejus metus iš eilės. Kuri?

IV turas. LKL

Klausimas: Atpažinkite krepšininkus, kurie šį sezoną jau žaidė arba žais LKL čempionate

V turas. Rinktinė

Klausimas: Kuris krepšininkas per atrankos turnyrą Lietuvos nacionalinėje komandoje rungtyniauja rezultatyviausiai?

Bendra antrosios serijos turnyrinė lentelė:

Teisingi atsakymai:

1. „Žalgiris“, „Rytas“, „Lietkabelis“.

2. Benas Matkevičius („Celtics“ tarptautinis skautas) ir Žydrūnas Ilgauskas (2010-2011 m).

3. C) Rygos ASK

4. Augustine‘as Rubitas („Žalgiris“)

5. Eimantas Bendžius

KLKML Protų kovos S01E03 - naujienos netrukus.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti