Staigmena: "OverSize" parklupdė reguliariojo sezono nugalėtojus

Staigmena: "OverSize" parklupdė reguliariojo sezono nugalėtojus 2086

Vasario 11-ąją įvyko trečiasis Klaipėdos krepšinio federacijos ketvirtfinalis, kuriame susitiko reguliariojo sezono nugalėtojai "Švarūs Langai" ir tik 8-oje vietoje likę "OverSize" vyrukai.

Mačą fantastiškai pradėjo "Švarūs Langai" ekipa, kurie pasiuntė varžovą į nokdauną pradėję rungtynes spurtu 12:1 ir atrodė, kad šį vakarą reikalus susitvarkys pirmame ketvirtyje. Kiek vėliau savo žaidimą puolimę atradę "OverSize" pagavo įspūdingą pagreitį, atsakydami varžovams spurtu 13:3 sugebėjo ir perimti iniciatyvą į savo rankas ir po 2 ketvirčių pirmauti net 10 taškų persvara 49:39.

Po ilgosios pertraukos sėkmingai pranašumą savo rankose laikę "OverSize" tik trečio ketvirčio pabaigoje leido varžovams kiek priartėti ir prieš lemiamą kėlinuką buvo prieky 68:64. Paskutinį ketvirtį iškart sėkmingu žaidimu atsakė Paulius Piktuižis pelnydamas keletą taškų iš eilės ir sugrąžino savo komandai dviženklį pranašumą, kurio pastarieji jau nebeišbarstė ir sugebėjo įveikti reguliariojo sezono nugalėtojus rezultatu 89:80.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai:

"Švarūs Langai" komandoje Linas Markaitis pelnė 22 taškus, Lukas Polekauskas pridėjo 20 taškų.

"OverSize" ekipą į pergalę vedė Paulius Piktuižis pelnęs 25 taškus, Matas Staponas pridėjo 23 taškus ir 10 atk.kam.