Sužaistas pirmasis KKFT etapas

Sužaistas pirmasis KKFT etapas 1313

Vasario 9 dieną prasidėjo antrus metus organizuojamas Klaipėdos krepšinio federacijos taurės turnyras, kuriame šiemet dalyvauja ne tik Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos komandos bet ir "Urbovitos" lygos ekipos bei Regionų krepšinio lygoje žaidžiančios Klaipėdos miesto komandos.

Turnyrą atidarė daugkartiniai Klaipėdos miesto mėgėjų lygų čempionai ir prizininkai "Gobana" kurie susigrūmė su "Girandra" ekipomis. Toliašaudę artileriją savo pajėgose turėję "Gobana" vyrukai dar antrame ketvirtyje susikrovė saugią persvarą 45:28.

Antroje mačo dalyje vos 6-iese į rungtynes atvykusi "Girandra" ekipa kibo į atlapus varžovams, Aurimo Girksio pastangomis ekipas po 3 ketvirčio skyrė viso labo 2 taškai. Paskutinėmis minutėmis tarsi be jėgų atrodę "Girandra" paleido varžovus į priekį, suteikdami "Gobanai" kelialapį į kitą etapą iškovojus pergalę 79:62.

"Gobana" gretose Evaldas Lengvinas pelnė 35 taškus, Mindaugas Tamušauskas pridėjo 10 taškų.

"Girandra"  ekipoje Kęstas Barvydas pelnė 24 taškus, Aurimo Girskio sąskaitoje 18 taškų.

Varžybų komentarai:

Kęstas Barvydas ,,Girandra“ komandos žaidėjas: ,,aišku tikėjomės, kad bus blogiau. Sužaidėm visai neblogai. Aišku nesusirinkome kaip ir visada. O varžybas vertinu gerai, sveikinu varžovus – puikiai sužaidė.“

Dainiu Rupšys ,,Gobana“ komandos žaidėjas: ,,pradžioje atėjome nusiteikę ir iškarto parodė rezultatas, po dviejų kėlinių atsipalaidavome, ko pasekoje gavome atgaliniu taškus. Ketvirtame kėlinyje supratome, vyrai susiėmė ir parodėm, kad šiai dienai esame stipresni. O varžovai šaunuoliai, davė mums pagalvoti, kad nesame jau tokie ir geri“

Antroje dvikovoje susitiko "Brizas" ir "Švarūs langai". Antrame ketvirtyje įsibegėję "Švarūs Langai" iškovojo kelialapį į antrą etapą įveikę varžovus 81:60.

Mačo pradžioje abi ekipos žaidė taškas į tašką, tačiau antrame ketvirtyje į priekį spurtavę "Švarūs Langai" per pirmąją rungtynių pusę jau susikrovė 16 taškų pranašumą 46:30.

Antroje mačo pusėje Raido Putriaus ir Andriaus Mockaus vedami "Švarūs langai" padidino atotrūkį iki 20 taškų, jį išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir žengė į kitą etapą įveikę varžovus 81:60.

"Brizas" komandoje Robertas Milius pelnė 15 taškų.

"Švarūs langai" gretose Raidas Putrius pelnė 20, Andrius Mockus pridėjo 19 taškų.

Paulius Barauskas ,,Sveika idėja“ komandos treneris: ,,sveikinu savo vyrus. Pradžia tokia nervota buvo, paskui viską susitvarkėme, padarėme ką norėjome, dalinomės kamuoliu ir laimėjome“

Arminas Leliūnas ,,Brizas“ komandos žaidžiantis treneris: ,,vertinu žaidimą prastai, trūko susižaidimo, protingesnių pasų, susikaupimo, gynyboje nesusišnekėjome, prasileidome daug taškų ir patys pridarėme daug klaidų, dėl to toks rezultatas. Varžovams toliau sėkmės turnyre. Tegu būna čempionai – būsim pralaimėję prieš čempionus“

Trečioji vakaro dvikova - 45 minučių pareikalavęs trileris.

Mačą kur kas sėkmingiau pradėjo BC Saulės butai ekipa, kuri sėkmingai žaidė puolime o Autoegidos puolimas buvo grįstas Andriaus Majauskio taškais, kuris pelnė pirmus 8 savo ekipos taškus. Antrame ketvirtyje iniciatyvą perėmę "Autoegida" persverė rezultatą savo naudai 36:34.

Po ilgosios pertraukos ekipos kovojo itin atkakliai kiekviename aikštės metre, Sigito Petraičio tolimos bombos atrodė leis "Autoegidai" išsaugoti susikrautą pranašumą, tačiau paskutinę 4 ketvirčio sekundę Saulius Štombergas sudėtingu metimu ištempė ekipą į pratęsimą 74:74.

Pratęsimo metu darbo ėmesi brolis Valdas Štombergas, smeigęs du tritaškius padėjo ekipai iškovoti pergalę 89:79.

"Autoegida" ekipoje dvigubą dviženklį surinko Gytautas Kibelkis pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių.

"BC Saulės butai" komandoje broliai Saulius ir Valdas Štombergai pelnė po 21 tašką.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Daikra-Loglita nepaliko vilčių Klaipėdos valstybinės kolegijos studentams

Rungtynes sėkmingai puolime pradėję Daikra-Loglita primetė varžovams savo žaidimo tempą ir per pirmąsias minutes jau susikrovė dviženklį pranašumą 22:9. Antrame ketvirtyje puolime pabudę kolegijos studentai bandė vytis varžovus, tačiau patyrę mėgėjų lygos senbūviai sužaidė užtikrintai ir išsaugojo susikrautą pranašumą.

Laimono Remeikio ir Andriaus Steponaičio dueto puolime vedami Daikra-Loglita po ilgosios pertraukos didino atotrūkį ir sėkmingai įveikę varžovus 90:67 iškovojo kelialapį į antrąjį etapą kuriame susitiks su miesto lygoje buksuojančia "Kredito garantas".

"Daikra-Loglita" ekipoje Laimonas Remeikis pelnė 29 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Andrius Steponaitis pridėjo 26 taškus ir 16 atkovotų kamuolių.

"Klaipėdos valstybinė kolegija" komandoje Tadas Vandzinskas pelnė 18 taškų.

"Daikra-Loglita" komandos žaidėjas Valentinas Rumiancevas:" Iš tikro pirmą kartą matome šiuos varžovus, nežinojome ko laukti. Šiandien pavyko susirinkti maksimumą, tai ką turime iš sveikų žaidėjų. Džiaugiames, jog susirinkome septyniese, nes paskutiniuoju metu žaisdavome penkiese, šešiese. Manau ilgesnis atsarginių suolelis davė mums daugiau jėgų ir kad galėjome užbėgti antroje pusėje dar. Varžovai iš tikrųjų turi neblogą komandą, turi trenerį, susitatė žaidimą. Manau, galbūt trūkstą jiems šiek tiek patirties, bet šiaip šaunuoliai gerai kovėsi, gerus metimus pataikė. Tiesiog mums pavyko užbėgti, to pasekoje laimėjome. Kitose varžybose, laukią kitas varžovas, kurio vėl gi nežinome kaip žaidžią. Eisim, stengsimės daugiau prisijungti, tikimes, jog galės ir traumuoti žaidėjai. Tikiuosi, kad galėsim žaisti dar aukštesnią pavarą, ištaisyti šiandienos klaidas ir iškovoti pergalę."

"Klaipėdos Valstybinė Kolegija"  atsisakė duoti komentarą.