10-ojo sezono pabaiga. Skelbiami taurių čempionai. PAPILDYTA

10-ojo sezono pabaiga. Skelbiami taurių čempionai. PAPILDYTA 1451

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos valdybos sprendimu nutraukiamas 10-asis KLKML čempionato sezonas. Ilgiau nei mėnesį laiko trunkantys apribojimai organizuoti įvairaus pobūdžio renginius ir draudimo tęstinumas priverčia skelbti sezono pabaigą. 

"Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, kai pasaulyje yra atšaukiamos/nukeliamos žaidynės, čempionatai ir įvairūs renginiai neturime likti abejingi ir mes. Nepaisant to, kad turime įsipaireigojimą tik lygos dalyviams, suprantame šio laikotarpio svarbą ir prioritetu laikome sveikatą bei minimalią riziką aplinkiniams. Ilgai svarstėme, kokį sprendimą galime priimti, tačiau pratęsus karantiną dar ilgesniam laikui ir girdint mokslininkų pateikiamą informaciją, kad užsikrėtusiųjų skaičius tik didės - nusprendėme nutraukti čempionatą bei saugoti ne tik mūsų bendruomenę bet ir visus su mūsų veikla susijusius asmenis." - po valdybos sprendimo komentavo lygos direktorius Vygantas Nagys.

KLKML valdyba pritardama KLKML direktoriaus pateiktam nuostatų papildymui:

3.10 Čempionato/taurės nutraukimas.

3.10.1 Čempionatas gali būti nutraukiamas:

3.10.1.1 Valdžios institucijoms sustabdžius VšĮ veiklą

3.10.1.2 Šalyje uždraudus organizuoti renginius uždarose erdvėse ilgiau nei vieną mėnesį

Nutraukdama čempionatą priėmė sprendimą skelbti prieš sezoną patvirtintų 3 taurių (Mero, Eurelijaus Žukausko, KLKML) čempionus. Prizininkai skelbiami pagal nuostatuose numatytą taurių skirstymą bei reguliariojo sezono rezultatus.

Papildyta:

2019-2020 metų sezoną KLKML administracija vykdė pagal prieš sezoną patvirtintais nuostatais, kuriose buvo numatyta čempionato pabaigoje išskirstyti komandas į 3 skirtingas taures, kurių nugalėtojai apdovanojami prizais. Žemiau pateikiamuose lygos nuostatose paryškinti punktai, kuriais vadovaujantis buvo suskirstytos komandos po reguliariojo sezono į atkritamųjų etapą.

3.7 Čempionato sistema

"...."

Antrasis etapas (reguliarusis sezonas).

„Mero“ taurė:

8 ekipos sužaidžia vieną ratą (komandos, kurios jau buvo susitikusios pirmajame etape varžybas žaidžia savo/varžovų salėje priklausomai nuo pirmo etapo tvarkaraščio). 1-4 vietas po antrojo  etapo užėmusios ekipos patenka į „Mero“ taurės atkrintamąsias, 5-8 vieta užėmusios ekipos tęs kovą dėl Eurelijaus Žukausko taurės.

„Eurelijaus Žukausko“ taurė:

5-10 vietas užėmusios ekipos patenka į vieną pogrupį, kuriame sužaidžia vieną ratą su kito pogrupio ekipomis. 1-4 vietas užėmusios ekipos kovos dėl Eurelijaus Žukausko vardo taurės su ekipomis, nepatekusiomis į „Mero“ taurės atkrintamąsias. 5-12 vietas užėmusios ekipos kovos dėl Mažosios Eurelijaus Žukausko vardo taurės.

"....."

Trečiasis etapas (atkrintamosios varžybos).

“Mero” taurė. Komandos po antrojo etapo patenka į atkrintamąsias varžybas.

“Eurelijaus Žukausko” taurė (ketvirtfinalis).

1-4 vietas užėmusios ekipos kovos dėl Eurelijaus Žukausko vardo taurės su ekipomis, nepatekusiomis į „Mero“ taurės atkrintamąsias šios poromis (M5-E4, M6-E3, M7-E2, M8-E1). Ekipos kovos iki dviejų pergalių. Porų nugalėtojai pateks į pusfinalio etapą.

„Mažoji Eurelijaus Žukausko” taurė (ketvirtfinalis).

5-12 vietas užėmusios ekipos kovos dėl „Mažosios Eurelijaus Žukausko taurės“. Ketvirfinalio poras sudarys šias vietas užėmusios ekipos (5-12, 6-11, 7-10, 8-9). Porų nugalėtojai patenka į pusfinalį

"...."

Vadovaujantis šiais nuostatais lygos valdyba skelbia taurių nugalėtojus.

10-ojo sezono prizininkai:

Mero taurės 2020-ųjų metų, 10 sezono:

Čempionai - Novatransa-Dsmile

II vieta - Gintaro baldai

III vieta - BC Saulės butai

Eurelijaus Žukausko taurė:

Čempionai - Girandra

II vieta - Klaipėdos valstybinė kolegija

III vieta - Kredito Garantas

KLKML taurė:

Čempionai -  BC Minimelts

II vieta - LCC Tarptautinis universitetas

III vieta - Baldininkas

Visų komandų prizininkių lauks taurės bei medaliai, kurių įteikimas bus paskelbtas atskiru pranešimu.

Dėl iškilusių klausimų galite kreiptis į lygos administracija adresu: klkml.klaipeda@gmail.com


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti