5 turą pergalėmis pradėjo KVK bei Brizas ekipos

5 turą pergalėmis pradėjo KVK bei Brizas ekipos 1136

Pirmadienio vakarą susitiko „Klaipėdos valstybinė kolegija“ ir Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komandos. Rezultatau 78:72 pergalę iškovojo „Klaipėdos valstybinė kolegija“.

Rungtynėms prasidėjus į priekį išsiveržė „Klaipėdos valstybinė kolegija“, tačiau iki pirmo kėlinio vidurio Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komanda parodė savo kovingumą ir buvo priekyje. Antroje kėlinio pusėje moksleiviams pritrūko sėkmės, o „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandos žaidėjai vėl išsiveržė į priekį ir baigė pirmą ketvirtį rezultatu 25:16. Antro kėlinio pradžioje „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komanda dar padidino pranašumą keliais taškais, o antroje kėlinio pusėje vėl bandė vytis Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komanda. Antrame kėlinyje moksleiviai neleido varžovams dar padidinti pranašumo ir laimėjo kėlinį 18:19.

Po dviejų kėlinių rezultatas 43:35 „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandos naudai. Trečio ketvirčio pusė labai nerezultatyvi buvo Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komandai. Nors varžovams šios 5 minutės, taip pat, nebuvo rezultatyvios, tačiau trečio kėlinio metu pavyko nors nežymiai, bet padidinti turimą persvarą.

Paskutiniame ketvirtyje Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komanda susiėmė, žaidė energingiau, buvo labiau užsivedę. Varžovai patyrė daug traumų, paskutinėmis minutėmis žaidė keturiese, tačiau nepasidavė ir kovojo iki galo.. Ketvirtą kėlinį laimėjo moksleiviai rezultatu 17:25. Tačiau „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandos surinktas taškų pranašumas buvo pakankamas, kad rungtynes laimėtų rezultatu 78:72.

Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandos rezultatyviausi žaidėjai:  Dovydas Deimontas 19 taškų, 13 atk. kam., Irmantas Kryžius 14 taškų, 10 atk. kam., Linas Kidykas 14 taškų, 10 atk. kam., Ramūnas Pilipūnas 13 taškų.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komandoje žaidė: Emilis Maziliauskas 25 taškai, Mindaugas Dambrauskas 25 taškai.

Mindaugas Dambrauskas ,,Klaipėdos KM - ,,Tobula instaliacija“ žaidėjas: ,,Pabaigoje nesusitvarkėm su gynybą, užsivedimas kaip ir geras. Nepilnos sudėties žaidėm, nesusimetėm lengvų taškų iš po krepšio, galėjom sumesti ir trajakus.“

Dovydas Deimontas ,,KVK“ žaidėjas: ,,Varžovai gana stiprūs, nesitikėjom, per daug nuvertinom, pradėjo spausti ant galo – pasimetėm, iškritom iš rikiuotės, buvo daug traumų, bet baigėme rungtynes keturiese ir laimėjom.“

Antrojoje vakaro dvikovoje po atkaklios kovos "Brizas" įveikė "Baldininkas" ekipą 74:68.

Susitikimas su namų komanda "Brizas" ir svečių "Baldininkas" prasidėjo nerezultatyviai. Praėjus pusei pirmojo kėlinio, abi komandos dalinosi po lygiai taškų (3:3). Kėlinys, kurį sekė klaidos ir netaiklus abiejų komandų metimai, leido išlaikyti varžovą vienas šalia kito. Paskutinėmis minutėmis žaidimas, kiek suaštrėjo, kas leido kėlinį pabaigti rezultatu (12:11), "Brizas" komandos naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo Manto Mockaus technine pražanga ir tai leido pastatyti "Baldininkas" ekipą prie baudos linijos. Kėlinio pradžią abi komandos pradėjo apsikeisdamos taškais ir alsuodami varžovui į nugarą. Tik daugiau, nei po penkių minučių svečiai įjungė aukštesne pavarą ir pabėgo į priekį, kėlinį uždarydami rezultatu 29:36.

Trečiajame ketvirtyje atakuojančios komandos v aidmenyje jau buvo namų komanda "Brizas". Uždarydami varžovus savo gynyboje, neleido įmesti taškų beveik puse trečiojo kėlinio. Kritupas Pozingis pataikės 3/3 savo tritaškių metimus, persvėre rezultatą ir komandą išvedė į priekį. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 58:51.

Ketvirtasis kėlinys vėl buvo permainingas ir sekmė nusišypsojo "Baldininkas" komandai. Prabėgus keturiomis kėlinio minutemis svečiai deficitą sumažino iki 2 taškų. Tačiau A.Leliūno ir R.Miliaus tandemas neleido perlipti skiriančio taškų barjero, ir greitai atsakė dviemis taikliais, dviejų taškų vertės metimais. Paskutinis kėlinys baigėsi rezultatu 74:68 "Brizas" komandos naudai.

"Brizas" komandoje: Robertas Milius 20 taškų, 9 atk. kam., Kristupas Pozingis 19 taškų, 5 atk. kam., Arminas Leliūnas 11 taškų, 3 atk. kam.

"Baldininkas" komandoje: Evaldas Damazas 20 taškų, 2 atk. kam., Rolandas Alutis 17 taškų, 6 atk. kam., Andrius Dagelis 14 taškų, 7 atk. kam.

"Brizas" ekipos žaidėjas Arminas Leliūnas: "Geros nuotaikos po varžybų, džiugu, kad laimėjome, nors ir neišnaudojome daugybės progų, kurias turėjome, bet rungtynių pabaigoje sužaidėme „šaltai“, svarbiais momentais apsigynėme ir pavyko iškovoti pergalę. Varžovų komanda tikrai nebloga, turėjome daug vargo su jų gynėjais, tačiau, galbūt, jiems pritrūko šiek tiek jėgos po krepšiais, kad šiandien iškovotų pergalę."

"Baldininkas" komandos žaidėjas Marius Kvietkus: "Pagrindinės pralaimėjimo priežastys šiandien buvo labai daug pramestų metimų iš po krepšio bei netaiklūs baudų metimai, tai yra patys lengviausi taškai, kuriuos privalome susirinkti, o mes šiandien prametėme daugiau nei dešimt baudų. Tai pat prie komandos prisijungia vis nauji žmonės, todėl trūksta susižaidimo, na sezono eigoje įsibėgėsime."