8:0 paskutinę minutę spurtavę "Svajonių krantas" pavogė pergalę

8:0 paskutinę minutę spurtavę "Svajonių krantas" pavogė pergalę 1285

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" toliau tęsia pralaimėjimų seriją, paskutinėmis mačo sekundėmis krito prieš "Svajonių Krantas", rezultatu 92:93

Pirmąjį kėlinį abi komandos žaidė solidų krepšinį. Kiek geriau pradėjus ketvirtį "Svajonių Krantas" ekipai pavyko susikūrti minimalią persvarą. Intensyniai dirbdamas "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" tuoj pat atsitiesė ir užsiėmė vedančios komandos poziciją. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 23:20.

Antrasis kėlinys prasidėjo permainingu žaidimu. Vėl geriau pradėję atkarpą "Svajonių Krantas", pabėga į priekį 5 taškų skirtumu (29:34). Antroje kėlinio pusėje jau iniciatyvos imasi "Aktyvus Klaipėdos jaunimas". Puikiai išnaudodami sukurtas progas baudos aikštelėjė, susižeria 8 taškus paeiliui ir įgauna, vėl 5 taškų skirtumą. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 47:42.

Po ilgosios pertraukos, "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" neišsvaisto to ką susikūrė per pirmuosius du kėlinius. Pavyksta padidinti skirtumą, bet jo isšlaikyti nepasiseka. Trečiasis kelinys vyksta tolimaisiais metimai, abi komandos pernelyg neaštrina puolimo į baudos aikštelė. "Svajonių Krantas" sumažiną deficitą ir į sekanti ketvirtį žengia rezultatu 68:64.

Visa paskutinį ketvirtą kėlinį pirmavę "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" ekipa, neišlaiko savo taškų kraičio ir leidžia varžovams kurtis taškus. Likus žaisti, kiek mažiau, nei 3 minutėmis rezultatas (85:85). Per dar dvi žaidimo minutes, "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" be atsako pelno 7 taškus paeiliui ir rezultatas jau  (92:85). Tačiau tai nebuvo viskas, varžovai surengė tikra staigmeną. Per paskutiniąją mačo minute sugebėjo pelnyti 6 taškus ir pataikė pergalingą metimą su sireną. "Svajonių Krantas" palaužė "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" rezultatu 92:93.

Naudingiausi žaidėjai:

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Ignas Domarkas 23 taškai. 9 atk., kam. Lukas Gudaitis 23 taškai. 6 atk., kam. Danielis Gailius 18 taškų. 10 atk., kam.

"Svajonių Krantas" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Darius Bručkus 34 taškai. 9 atk., kam. Tomas Sagaitis 27 taškai. 7 atk., kam. Paulius Gromovas 14 taškų. 3 atk., kam.

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" ekipos žaidėjas Armundas Venclova: "Sveikinu varžovus, gaila, kad apmaudžiai pralaimėjom paskutinę sekundę, ir ištikro kovojom iki paskutinių sekundžių, pirma kova Eurelijaus taurėje pralošta, varžovai buvo stipresni, sveikinimai varžovams."

"Svajonių Krantas" komandos žaidėjas Davidas Bružas: "Tikrai buvo sunku, visas varžybas praktiškai atsilikinėjom nedideliu skirtumu, gale suveikė truputi zoninis spaudimas, peremėm porą kamuolių, varžovai klydo, pasisekė pataikyti pergalingą metimą pirmą kartą, ačiū varžovams už kovą, einame toliau"

Trečiadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  ir „Loft 83“ komandos. Po permainingos kovos pergalę iškovojo moksleiviai rezultatu 83:62.

Pirmo kėlinio pradžioje į priekį išsiveržė „Loft 83“ komanda. Nors Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda bandė priešintis, tačiau iš pradžių tai buvo padaryti sunkiau. Tačiau pirmo kėlinio antroje pusėje Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda pradėjo vytis varžovus ir kėlinį baigė lygiosiomis 14:14.

Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir rezultatas krypo tai vienos, tai kitos komandos pusėn. O įpusėjus kėliniui po truputį Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"   komanda ėmė didinti taškų pranašumą. Ir po antro kėlinio turėjo dešimties taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių 36:26

Trečio ir ketvirto kėlinio metu situacija per daug nesikeitė. Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  vis didino taškų persvarą, parodė gražių, rezultatyvių atakų. Nors „Loft 83“ komanda nebuvo linkusi nusileisti, įdėjo visas jėgas ir stengėsi pakeisti situaciją, tačiau to padaryti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:62. Laimėjo Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komanda.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komandoje žaidė: Emilis Maziliauskas 21 taškas, Emilis Domarkas 16 taškų, 6 rez. perd., Danas Zakarauskas 16 taškų,

Loft 83“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Paulius Adomaitis 20 taškų, 12 atk. kam., Matas Simonavičius 15 taškų, 6 rez. perd., Arnas Varkalis 14 taškų.

Leonas Uniokas ,,Loft 83“ komandos žaidėjas:,, Niekas nepavyko, viskas buvo tragiška, kamuolys visiems krito iš rankų, dar nėra taip buvę, tas spaudimas jaunesniems žaidėjams, kurie mažiau žaidė tikrai paveikė, prasidėjo klaidos, o varžovai pajutę kraujo skonį pradėjo mėtyti tritaškius.“