B grupės ekipų akistatose netrūko emocijų

B grupės ekipų akistatose netrūko emocijų 1165

Trečiadienio vakarą KLKML susitiko „Aktyvus Klaipėdos Jaunimas“ ir „BC Minimelts“ ekipos. „BC Minimelts“ šį vakarą rezultatu 60:73 iškovojo pergalę. (15:16,16:24,19:17,10:14)

Pirmame kėlinyje „BC Minimelts“ komanda žaidė agresyviau, ir taikliais metimais isiveržė į priekį, kėlinį laimėjo rezultatu 15:16. Antroje antrojo kėlinio pusėje „BC Minimelts“ komanda kiek padidino pranašumą, ekipas skyrė jau 10 taškų. Po dviejų kėlinių rezultatą dar padidino vienų taškų. 31:42 „BC Minimelts“ komandos naudai.

Trečiame ir ketvirtajame kėliniuose „BC Minimelts“ saugojo savo susikrautą pranašumą, pergalės nebepaleido iš savo rankų, ir šventė pergalę rezultatu 60:73.

Rezultatyviausiai „BC Minimelts“ komandoje žaidė: Rokas Narkus 25 taškų, 7 atk. kam., 7 išprov. praž. Edvinas Valčiukas 11 taškų.

„Aktyvus Klaipėdos Jaunimas“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Ignas Domarkas 13 taškų, 7 atk. kam., Lukas Gudaitis 12 taškų, Evaldas Kvaraciejus 10 taškų, 6 atk. kam.

"BC Minimelts" ekipos treneris Mindaugas Žilys: "Visada smagu, kai komanda laimi. Varžovai buvo nusiteikę šioms varžyboms, tikrai nežiūrėjo į šias rungtynes atsainiai, mes taip pat susirinkome pilnu pajėgumu. Šiandien išbandėme eilę naujų opcijų, leidome pažaisti visai komandai, tačiau neretai neįgyvendinome savo planų aikštelėje, varžovai mus šiandien privertė rimtai pakovoti dėl pergalės. Jei šiandien varžovų gretose dar būtų rungtyniavęs Danielius Gailius, galimai būtume turėję panašų scenarijų, kaip turėjome praėjusį sekmadienį. Sveikinu savo komandą, jie – šaunuoliai, o varžovams linkiu surasti savąjį žaidimą ir pakilti iš turnyrinės lentelės dugno."

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandos žaidėjas Martynas Klimas: "Savo komandos pasirodymą vertinu prastokai, nors buvo ir gerų momentų, tačiau nesugebėjome tais momentais pasinaudoti ir perlaužti rungtynių eigos. Antrasis rungtynių kėlinys mums buvo labai nesėkmingas, o po jo buvo sunku sugrįžti į rungtynes ir dar pakovoti dėl pergalės. Mano nuomone, labiausiai pritrūko gynybos antrajame kėlinyje, sunkiai sekėsi stabdyti jų žaidėjus, o ta pralaimėta atkarpa galiausiai ir nulėmė rungtynių baigtį."

Atsiprašome, dėl techninių nesklandumų nuotraukų iš šių rungtynių nebus.

Antrose vakaro rungtynėse susitiko „Klaipėdos krepšinio mokykla“ ir „Loft 83“ komandos. Šį vakarą rezultatu 71:61 pergalę iškovojo „Klaipėdos krepšinio mokykla“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai. Po kelių minučių „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komanda įsibėgėjo ir atitolo nuo varžovų.  „Loft 83“ komandai teko vytis priešininkus ir iki kėlinio galo pavyko priartėti, bei palikti nedidelį, trijų taškų, skirtumą.

Antrojo kėlinio metu vėl „Klaipėdos krepšinio mokykla“ didino persvarą, tačiau priešininkams nepavyko taip lengvai stabdyti varžovų ir prie jų priartėti. Po dviejų ketvirčių rezultatas 45:32 „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandos naudai.

Trečiame kėlinyje susiėmė „Loft 83“ komanda. O ir „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandai visai nesisekė pataikyti metimų. Šį kėlinį 7:14 laimėjo „Loft 83“ komanda ir sušvelnino varžybų rezultatą.

Ketvirtą kėlinį komandos žaidė apylygiai. Abi rodė savo charakterį. Tačiau „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komanda įrodė savo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 71:61.

Rezultatyviausiai „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandoje žaidė: Kristupas Burneika 28 taškų, 9 atk. kam., Dovydas Lengvys 26 taškų, 7 atk. kam., 5 rez. perd..

„Loftas 83 komandos rezultatyviausi žaidėjai: Marius Zaviliauskas 18 taškų, 7 atk. kam., Mantas Simonavičius 11 taškų, 11 atk. kam..

Marius Inselseth  ,,Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandos žaidėjas: „Kaip visada, pirmuose kėliniuose nesusikaupiam, mažą pranašumą kurį turėjome ir išlaikėme, reikėjo daugiau kamuolį sukti, žaisti komandoje.“

Paskutinėje šio vakaro dvikovoje susitiko jau kartą šį sezoną BBT turnyre tarpusavyje kovojusios "Kredito garantas" ir "Gintaro baldai" ekipos. Luko Petkevičiaus ir Gytauto Kibelkio duetas nukalė dar vieną "Kredito garantas" pergalę rezultatu 72:56.

Mačo pradžioje ekipos atkakliai kovojo kiekviename aikštelės metre, patyrusi "Gintaro baldai" ekipa siekė atsirevanšuoti už pirmąjį pralaimėjimą sezone ir po 10 minučių pirmavo 18:15. Antrame ketvirtyje pro šalį iš toli svaidę lygos vicečempionai leido varžovams persvertį rezultatą savo naudai ir prieš ilgąją pertrauka atsilikinėjo 33:38.

Po ilgosios pertraukos didžiulį pranašumą po krepšiais turėję "Gintaro baldai" nepasinaudojo, klysdami aikštelės viduryje leido varžovams rengti greitas atakas ir susikrauti dviženklę persvarą 55:44. Paskutiniame ketvirtyje aukštą tempą palaikę "Kredito garantas" nesuteikė vilčių varžovams ir įveikė juos rezultatu 72:56.

"Kredito garantas" ekipoje Lukas Petkevičius pelnė 25 taškus, Gytautas Kibelkis surinko galingą dublį pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 15 kamuolių.

"Gintaro baldai" gretose 15 taškų pelnė Henrikas Majus, 10 pridėjo Vitalijus Taščenko.

"Kredito garantas" komandos vadovas Marius Ševeliovas: "Geros varžybos, dėkojame varžovams už kovą pirmoje rungtynių pusėje. Kaip ir tikėjomės, varžovai skyrė visas jėgas gynybai pamiršdami apie puolimą. Apibendrinant - gera treniruotė prieš BBT finalą, kur galėsime pasitikrinti kokia iš tikrųjų komanda esame".

"Gintaro Baldai" komandos treneris Aidas Kurakinas: "Na visų pirmą sveikinu varžovus, smagu, kad atsirado miesto lygoje dar viena konkurencinga komanda. Tikrai nebloga komanda, jauni. Va tau toks ir atsakymas, jaunesni, energingesni."