Baldininkas keliauja į kitą etapą

Baldininkas keliauja į kitą etapą 1446

Ketvirtadienio vakaro antrosiose KLKMT taurės ketvirfinalio rungtynėse susitiko „Baldininkas“ ir „Klaipėdos KM - Tobula instaliacija“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 95:75 pergalę iškovojo „Baldininkas“ ekipa (32:21,15:20,30:20,15:14) ir taip nukeliavo į pusfinalį, nes pirmose varžybose laimėjo „Klaipėdos KM - Tobula instaliacija“ šešiais taškais (79:73).

Pirmasis kėlinys iškarto davė rimtą kovą, „Baldininkas“ ekipa iškarto šovė į priekį, sužaidus penkias minutęs rezultatas buvo (20:15), o kėliniui pasibaigus „Baldininkas“ susikrovė vienuolikos taškų pranašumą (32:21).
Antrajame kėlinyje „Klaipėdos KM - Tobula instaliacija“ bandė kabintis, kiek sėkmingiau puldami pavyko apmažinti savo deficitą iki šešių taškų, kėliniui pasibaigus komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant (47:41) pirmavo „Baldininkas“.

Po ilgosios pertraukos užvirė rimta kova, komandos keitėsi taikliais metimais, kiek tiksliau puldami „Baldininkas“ laimėjo kėlinį (30:20), susigražino saugų pranašumą, kėliniui pasibaigus švieslentėje degė (77:51) „Baldininkas“ ekipos naudai.
Paskutinis kėlinys prasidėjo „Klaipėdos KM - Tobula instaliacija“ ekipos spaudimu, bet jėgų pritrūkę turėjo pripažinti varžovų pranašūmą (95:75) pergalę šventė „Baldininkas“ ekipa ir pateko į taurės pusfinalį.

Rezultatyviausiai „Baldininkas“ komandoje žaidė: Edgaras Kaunas ir Rolandas Alutis surinko po 26 taškus, Evaldas Vegertas surinko 17 taškų bei atkovojo 13 kamuolių

„Klaipėdos KM - Tobula instaliacija“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Lukas Barkauskis 13 taškų, Danas Zakarauskas 12 taškų, 7 atk. kam., Emilis Domarkas pridėjo 11 taškų, 9 rez. perd.

"Baldininkas" ekipos žaidėjas Edgaras Kaunas: "Džiaugiamės laimėję, gaila, kad prieš jaunimą taip reikėjo vargti, bet visgi žaidėme šešiese – penkiese, o jų atsarginių žaidėjų suolelis ilgas. Šiandien praradome dar vieną žaidėją dėl nosies traumos, antrą rungtynių pusę žaidėme be keitimų. Manau šiandien pasiteisino mūsų zoninė gynyba, varžovai užstrigo puolime, nepataikė metimų, o mums nereikėjo jų vaikytis."