BC Saulės butai ir Klaipėdos KM - Tobula instaliacija pergalės

BC Saulės butai ir Klaipėdos KM - Tobula instaliacija pergalės 1122

Lapkričio 28 dieną Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos rungtynėse susitiko „BC Saulės butai“ ir „BC Minimelts“ komandos. Praėjusio sezono čempionai be didesnio vargo įveikė varžovus rezultatu  100:67 (26:7, 15:20, 26:19, 33:21).

Rungtynes „BC Saulės butai“ pradėjo keturiais greitais taškais ir privertė Mindaugą Žilį iš karto prašyti minutės pertraukėlės, tačiau tai nepadėjo, nes po to sekė trys taiklūs tolimi Mindaugo Riklevičiaus metimai, atkarpa 15:0 ir dar  pirmojo kėlinio viduryje „BC Saulės butai“ jau turėjo solidų pranašumą, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo rezultatu 26:7.

Antrajame kėlinyje „BC Saulės butai“,  turėdami didžiulę persvarą, kiek atsipalaidavo, kas leido „BC Minimelts“ ekipai šiek tiek sumažinti atsilikimą. Pastarųjų komandoje puolime pirmaisiais smuikais grojo Rokas Narkus bei Edvinas Valčiukas, kurie antrajame kėlinyje pelnė 16 iš 20 komandos taškų. Įpusėjus rungtynėms 41:27 priekyje praėjusių metų čempionai.

Po ilgosios pertraukos, „BC Saulės butai“ įjungė kiek aukštesnę pavarą puolime, padidino savo persvarą iki 20 taškų ir šį pranašumą išlaikė visą trečiąjį kėlinį. Ketvirtajame ketvirtyje rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus, o „BC Saulės butai“  užsibrėžė tikslą pelnyti 100 taškų. Paskutinę rungtynių minutę taikliu baudos metimu tai padarė Robertinas Vilimas ir taip padėjo tašką šiose rungtynėse, o jo ekipa iškovojo pergalę rezultatu 100:67.

Rezultatyviausi žaidėjai:

BC Saulės butai“ rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Riklevičius 17 tšk. 7 per. kam., Valentinas Lucenko 13 tšk., Tomas Lenkimas 11 tšk.

BC Minimelts“ rezultatyviausi žaidėjai: Rokas Narkus 18 tšk. 5 atk. kam., Edvinas Valčiukas 13 tšk., Dalius Kurmanskis 9 tšk.

Mindaugas Žilys "BC Minimelts" komandos treneris: Sveikinam varžovą, aukščiausio kalibro varžovas. Mes pasileidom pirmą kėlinį, nebuvo tokios gal ramybės, jaudulys kišo koją. Antrą, trečią kėlinį įsivyravo ramybė, pradėjom rinkti taškus, matėt, buvo kova iki kraujo, gaila varžovų, kurie turėjo vienu žaidėju sumažinti savo ekipą. Sunku pasakyti, jeigu mes būtumėm žaide nuo pat pradžių, taip, kaip žaidėm antram-trečiam kėlinį, tikriausiai varžovai būtų įjungė dar aukštesnę pavarą ir ko gero būtumėm turėją dar didesnį rezultatą. Iš tikro šimtas praleistų taškų nėra gerai, bet vėlgi pasikartosiu, superinis varžovas, tą ką mes surenkam, yra vidurkis, ir manykim, kad dar su silpnesnėm komandom mes sukovosim dėl pergalės, o dabar sveikinu varžovą ir tikiu, jog varžovas bus aukščiausios lygos finale.

Rimvydas Puškorius "BC Saulės butai" komandos žaidėjas: Geros varžybos kaip ir visada, mes kažkaip visada susirenkam beveik visi, šimtas taškelių kaip ir sakau, beveik eilinės mūsų varžybos gaunasi.

Ketvirtadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ ir „Svajonių Krantas“ komandos. Rezultatau 85:71 pergalę iškovojo moksleiviai.

Prasidėjus pirmam kėliniui Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komanda išsiveržė į priekį  7:0. Pirmoje kėlinio pusėje varžovai pelnė vos kelis taškus. Tik antroje pirmo ketvirčio pusėje „Svajonių Krantas“ komandai pavyko prisivyti varžovus.

Antrame kėlinyje „Svajonių Krantas“ priartėjo prie varžovų. Antras ketvirtis vyko taškas į tašką. Komandos nepasidavė, rodė savo charakterį. Tačiau Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komanda išlaikė pranašumą.

Trečiame kėlinyje moksleiviams pavyko vėl padidinti pranašumą. Po trijų kėlinių, rezultatu 58:48 pirmavo Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komanda.

Paskutinis kėlinys buvo kiek dramatiškas. Abi komandos rodė savo charakterį. „Svajonių Krantas“ užsivedė ir siekė priartėti prie varžovų. Tačiau moksleiviai nebuvo linkę atiduoti pergalės. Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komanda dar keliais taškais padidino persvarą ir laimėjo varžybas rezultatu 85:71.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM – „Tobula instaliacija“ komandoje žaidė: Šarūnas Širvinskas 19 taškų, Emilis Domarkas 12 taškų.

Svajonių Krantas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai:  Rokas Norbutas 20 taškų, 9 atk. kam., Nojus Mikalkėnas 13 taškų, Darius Bručkus 12 taškų.

Rungtynių komentarai:

Žygimantas Ivanauskas ,,Klaipėdos KM - ,,Tobula instaliacija“ treneris: ,,Buvo puikios rungtynės, susimetėm savo metimus ir nedarėm kvailų klaidų.“

Raimundas Mikalkėnas ,,Svajonių krantas“ žaidėjas: ,,Auga gera ateitis, pagarba varžovų treneriui, apie savo komandą  - be komentarų – turim treniruotis.“