Be lyderių žaidę Kredito garantas įsirašė dar vieną pergalę

Be lyderių žaidę Kredito garantas įsirašė dar vieną pergalę 1184

Susitikimas tarp namų komandos "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" ir svečių "Kredito garantas" prasidėjo sėkmingiau namų komandai. Pirmojo kėlinio pirmą pusę leidė varžovams sukrapštyti tik 4 taškus (12:4), ir toliau sekmingai išlaikė persvarą. Kiek taikliau užbaigdami pabaigą "Kredito garantas" sumažino skirtumą ir uždarė kėlinį rezultatu 16:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių komandos iniciatyvą ir spurtu. Sužaidus vos porą pirmųjų minučių panaikino deficitą ir persverė rezultatą (18:20) savo naudai. Tvirtai varžovus užspausdami gynyboje ir neleisdami realizuoti taškų privertė "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" įmesti tik 8 taškus. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 24:38. 

Trečiajame ketvirtyje ir toliau dominavo "Kredito garantas", nepaleisdami to ką susikūrė per pirmuosius du kėlinius. Prabėgus trečiojo kėlinio porai minučių susižėrė jau 20-ties taškų saugu skirtumą. Po kiekvienos nesėkmingos namų komandos atakos, tas deficitas tik augo. "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" šį ketvirtį įmetė tik 9-nis taškus užbaigė jį rezultatu 33:58.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo tiek vienos, tiek kitos komandos tolimaisiais metimais, kurie vėl buvo taiklėsni "Kredito garantas". Beveik pusė savo taškų sumetęs Marius Ševeliovas užtikrintai vedė savo komandą link pergalės. Paskutinysis ketvirtas kėlinys baigėsi rezultatu 48:89 svečių naudai.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandoje sužaidė: Ignas Domarkas 14 taškų. 7 atk., kam. Lukas Gudaitis 12 taškų. 7 atk., kam.

"Kredito garantas" ekipoje: Marius Ševeliovas 22 taškai. 7 atk., kam. Valdas Garadauskas 16 taškų. 4 atk., kam.

Rungtynių komentarai:

"Kredito garantas" ekipos žaidėjas Lukas Ačas: "Varžybos buvo gana lengvos, nors ir rungtyniavome be Juliaus (Vilovo) bei Luko (Petkevičiaus) – pagrindinių savo komandos įžaidėjų. Manau, padarėme tai, ką ir turėjome padaryti – įsirašėme dar vieną pergalę šiame sezone."

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandos žaidėjas Edgaras Jonkus: "Šiandien komandos pasirodymas buvo gana prastas, pirmieji du rungtynių kėliniai buvo visai neblogi, tačiau po to pavargome, neturėjome ilgo atsarginių žaidėjų suolelio, žaidėme kiek pasimetę, puolime trūko minties, žaidimas buvo gana statiškas dėl to ir pralaimėjome."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti