Dėl COVID-19 stabdomas varžybų organizavimas

Dėl COVID-19 stabdomas varžybų organizavimas 1447

Dėl visame pasaulyje sparčiai plintančios infekcijos š.m. kovo 12-ąją Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministas pasirašė nutarimą, pagal kurį yra draudžiama organizuoti bet kokio tipo ne profesionalių sporto šakų renginius nuo š.m. kovo 13 iki š.m. kovo 27 dienos.

Vadovaudamiesi šiuo draudimu, VšĮ Klaipėdos krepšinio mėgėjų lyga valdybos sprendimu stabdo Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos pirmenybes minėtu laikotarpiu su galimybe pratęsti pasibaigus apribojimui vykdyti tokio tipo renginius. 

Pirmenybės gali prasidėti ankščiau laiko, jeigu tai patvirtintų Sveikatos apsaugos ministerija. 

Bus atnaujintas pirmenybių tvarkaraštis.

Taip pat nukeliamas VšĮ Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos organizuojamas tritaškių metimų konkursas "Klaipėdos Snaiperis 2020". Apie šio konkurso datos atnaujinimą informuosime dalyvius el.paštu bei pateiksime informaciją Facebook bei kt. socialiniuose tinkluose.

Š.m. kovo 14-ąją turėję įvykti Klaipėdos krepšinio federacijos taurės finalai - atšaukiami. Dėl vyraujančios infekcijos ir uždarytų mokymo įstaigų "LCC tarptautinis universitas" neturi galimybės dalyvauti pirmenybėse, tad nuspręsta šio turnyro finalus atšaukti su galimybe atnaujinti pakeitus pirmenybių nuostatus.

Šiuo periodu, prašome būti socialiai atsakingais ir rūpintis savo bei aplinkinių sveikata, kad jam pasibaigus turėtume galimybę sėkmingai pratęsti turnyrus bei pirmenybes.

Daugiau informacijos apie prevenciją: https://sam.lrv.lt/naujienos/koronavirusas

KLKML administracija


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti