Dėl nuostatų pažeidimo

Dėl nuostatų pažeidimo 1905

2023-03-05 gautas BC Minimelts komandos vadovo M. Žilio protestas, kuris vadovaujantys lygos nuostatais buvo priimtas kartu su garantiniu 30 eurų mokesčiu.

Proteste nurodyta, kad "Pajuriškių 13: komandos žaidėjas pažeidė Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos 2022-2023 m. sezono čempionato vykdymo nuostatų 3.4.5 punktą: (Žaidėjas atkrintamosiose varžybose gali dalyvauti tik tuo atveju, jeigu komandos sudėtyje bus sužaidęs ne mažiau 3-jų rungtynių. Krepšininkas laikomas sužaidusiu rungtynes, jeigu buvo įregistruotas rungtynėms ir jų metu pabuvojo aikštelėje ir apie tai yra pažymėta rungtynių protokole.) kuriame numatoma, kad žaidėjas privalo sužaisti 3 ir daugiau rungtynių siekiant dalyvauti atkrintamosiose rungtynėse.

Analizuojant pateiktą skundą, nustatyta, kad žaidėjas reguliariajame sezone sužaidė tik 2 rungtynes (2022-11-17 ir 2022-11-24 dienomis) ir neturėjo teisės rungtyniauti šio sezono atkrintamosiose rungtynėse.

Remiantis surinkta informacija, Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos valdyba  nusprendė tenkinti pateiktą prašymą ir skirti techninį pralaimėjimą "Pajūriškių 13" komandai dėl rungtynėse žaidusio žaidėjo.

Atsižvelgiant į valdybos priimta sprendimą rungtynių vykusių 2023-03-05 tarp "BC Minimelts" ir "Pajūriškių 13" rezultatas yra anuliuojamas ir pastarajai komandai yra skiriamas techninis pralaimėjimas 20:0.

Abi ekipos tęsia tolimesnį pasirodymą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje atitinkamai "BC Minimelts" komanda tęsia kovas Eurelijaus Žukausko taurės pusfinalio etape, "Pajūriškių 13" komanda tęsia kovas paguodos "VS-Express" taurėje.


‹ atgal
KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti