Dėl žaidėjams skirtų sankcijų

Dėl žaidėjams skirtų sankcijų 1840

13-uosius metus skaičiuojanti Klaipėdos krepšinio mėgėjų lyga ir jos administracija informuoja Klaipėdos krepšinio bendruomenę apie lygos nuostatų pažeidimus ir juos pažeidusius žaidėjus.

2022-12-13 dieną rungtynėse tarp "Šermukšnis" ir "Lavango Group" ekipų, pastarosios ekipos žaidėjas Vaidotas Pečiukas buvo nubaustas technine ir diskvalifikacine pražangomis už nekorektišką elgesį prieš rungtynes aptarnaujanti personalą.

Vadovaujantis Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos nuostatais žaidėjui gavusiam techninę pražangą yra skiriama 15 eurų bauda, taip pat žaidėjui gavus diskvalifikacinę pažrangą skirta 100 eurų bauda ir jis privalo praleisti vienerias rungtynes (artimiausias pagal tvarkaraštį).

2023-01-22 dieną Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos rungtynėse tarp "BC Minimelts" ir "Švarūs langai" kilo konfliktas tarp žaidėjo ir aptarnaujančio personalo. Žaidėjas Simonas Baranauskis rungtynių metu gavo techninę pražangą, už kurią žaidėjas privalės susimokėti iki artimiausių rungtynių. Po rungtynių žaidėjui gąsdinant, darant spaudimą ir elgiantis agresyviai prieš teisėjus lygos administracija žaidėjui skiria 100 eurų baudą ir 2 artimiausių pagal tvarkaraštį rungtynių diksvalifikaciją.

Toliau tęsti pirmenybes žaidėjai gali tik sumokėję baudą, kitu atveju komanda gali būti šalinama iš pirmenybių.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2023

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti