Dominuojantys KVK ir 20:0 spurtą surengę Izoton iškovojo pergales

Dominuojantys KVK ir 20:0 spurtą surengę Izoton iškovojo pergales 1094

Pirmadienio vakarą susitiko „Klaipėdos valstybinė kolegija“ ir „Svajonių krantas“ komandos. Rezultatu 93:65 pergalę iškovojo Klaipėdos valstybinės kolegijos.

Pirmo kėlinio pradžioje į priekį keliais taškais išsiveržė „Svajonių krantas“. Po kelių minučių priartėjo ir savo naudai rezultatą persvėrė „Klaipėdos valstybinė kolegija“. Toliau vyko apylygė kova. Nors kėlinio pabaigoje „Klaipėdos valstybinė kolegija“ įsiveržė į priekį ir laimėjo kėlinį rezultatu 22:15.

Antrame kėlinyje „Klaipėdos valstybinė kolegija“ dar kiek padidina pranašumą, paskui pradeda klysti ir varžovai tuo pasinaudoję, neleidžia nutolti ir didinti taškų skirtumo. Ir vėl  „Klaipėdos valstybinė kolegija“ antroje kėlinio pusėje susiima ir prieš varžovus laimi jau dviženkle taškų persvara. Antras kėlinys baigiasi rezultatu 43:32.

Trečiame kėlinyje „Svajonių krantas“ komanda pradėjo vis daugiau klysti, o „Klaipėdos valstybinė kolegija“ sparčiai padidino rezultatą ir nebeleido varžovams priartėti. Trečias kėlinys baigėsi rezultatu 69:44 ir šis skirtumas „Svajonių krantas“ komandai tapo tikru išūkiu ketvirtame kėlinyje.

Paskutinis ketvirtis situacijos iš esmės nepakeitė. „Klaipėdos valstybinė kolegija“ išlaikė savo pranašumą, padidino skirtumą dar keliais taškais ir nesunkiai įveikė varžovus rezultatu 93:65.

Rezultatyviausiai „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandoje žaidė: Irmantas Kryžius 32 taškai, Dovydas Deimontas 26 taškai, 21 atk. kam., Gvidas Turauskas 16 taškų, 9 atk. kam., Donatas Liubinas 14 taškų, 8 atk. kam.

Svajonių krantas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai:  Rokas Norbutas 18 taškų, Tomas Sagaitis 16 taškų.

"Klaipėdos valstybinė kolegija" ekipos žaidėjas Dovydas Deimontas"Varžovas buvo gana stiprus, tačiau rungtynes pradėjome labai gerai, pavyko susikrauti nemažą persvarą, kurios varžovai taip ir nesugebėjo panaikinti."

"Svajonių Krantas" komandos žaidėjas Tautvydas Mika: "Mūsų komanda buvo nepasiruošusi varžovų spaudimui, prastai pradėjome rungtynes, prametėme daug metimų ir antroje rungtynių pusėje visiškai paleidome varžovus."

Antroje vakaro dvikovoje susitiko „shipping.fo“ ir „IZOTON“ ekipos. „IZOTON“ šį vakarą rezultatu 66:70 iškovojo pergalę. (18:9,23:18,5:24,20:19)

Pirmame kėlinyje „shipping.fo“ komanda žaidė galingai, ir taikliais metimais, bei greitais persiveržimais laimėjo kėlinį 18:9. Įsibėgėjus antram kėliniui „shipping.fo“ komanda gerokai padidino pranašumą, kuris ipusėjus antram ketvirčiui siekė šešioliką taškų (25:9). Antroje kėlinio pusėje „IZOTON“ komanda kiek sumažino atsilikimą. Po dviejų kėlinių rezultatas 41:27 „shipping.fo“ komandos naudai.

Trečiame kėlinyje atsibudusi „IZOTON“ komanda pasiuntė varžuvus į „nokdauną“, daugiau nei šešias minutės „IZOTON“ gynyboje strigę „shipping.fo“ komanda pralaimėjo kėlinį 5:24. „shipping.fo“ komanda susiėmė ir parodė charakterį, sumažino pranašumą. Ketvirtame kėlinyje „shipping.fo“ komandai persvarą pavyko sumažinti iki minimalios, bet perlaužti varžybų jiems nebepavyko ir teko pripažinti pralaimėjimą (66:70).

Rezultatyviausiai „shipping.fo“ komandoje žaidė: Lukas Bendikas 25 taškai, Rimantas Šimkus 10.

IZOTON“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Edvinas Simėnas 23 taškai, 15 atk. kam. 27 naud, bal. , Aurimas Rupšlaukis 9 taškai.

"shipping.fo" ekipos žaidėjas Augustinas Brazauskas : "Visu pirmą, sveikinu varžovus su pergalę, jis tikrai yra verti šios pergalės. Patys varžybas pradėjome gerai, pataikėme metimus, veržemės, ginėmės gerai, trečias kėlinys tai buvo tas kertinis momentas. Maždaug šešias minutęs nepelnemė taškų, o varžovai metė taškus vieną po kito, ir taip persverė varžybas. Rungtynių pabaigoje mėginome gintis, bet nepavyko. Stipri komanda, mes kalti.

"IZOTON" komandos žaidėjas Aurimas Rupšlauskis : "Na varžybos pradžioje buvo sunkios, klampios, nes vėl trūksta motyvacijos pirmam, antram kelinį. Trečiam, ketvirtam komanda nusiteikė ir matosi rezultatas.."