Dvi skirtingos KLKML atkrintamųjų kovų dvikovos. Nuostatų pažeidimas

Dvi skirtingos KLKML atkrintamųjų kovų dvikovos. Nuostatų pažeidimas 1421

Po intriguojančios „Klaipėdos krepšinio mokykla“  ir „Svajonių krantas“ komandų rungtynių pabaigos, rezultatu 61:60,  laimėjo „Klaipėdos krepšinio mokykla“.

Pirmo kėlinio metu po truputį į priekį išsiveržė „Klaipėdos krepšinio mokykla“. Moksleiviai buvo užsivedę, o „Svajonių krantas“ komandai nepavyko taip greit sustyguoti žaidimo.

Antro kėlinio pradžioje „Svajonių krantas“ spurtavo ir aplenkė varžovus, kurie iki kėlinio vidurio nepelno nei vieno taško. Tačiau įpusėjus kėliniui „Klaipėdos krepšinio mokykla“ atsigavo, aplenkė varžovus ir gerokai išsiveržė į priekį. Po dviejų kėlinių, rezultatu 37:28, priekyje „Klaipėdos krepšinio mokykla“.

Trečią kėlinį „Klaipėdos krepšinio mokykla“  sau atsipalaiduoti nebeleido, po truputį didino savo pranašumą, o „Svajonių krantas“ komandai buvo vis sunkiau pavyti varžovus. Tačiau kėlinio antroje pusėje „Svajonių krantas“ susiėmė ir kovojo apylygiai. Rezultatas po trijų kėlinių 55:41, priekyje „Klaipėdos krepšinio mokykla“.

Paskutiniame kėlinyje situacija pakrypo „Svajonių krantas“ naudai. Komanda atsigavo, užsivedė, spurtavo ir sustabdė varžovus, nebeleido jiems didinti persvaros. Kėlinio antroje pusėje priartėjo prie varžovų, tačiau pritrūko laiko pakeisti rezultatą savo naudai. Paskutinės atakos metu, „Svajonių krantas“ komanda net nemetė tolimojo metimo, kad būtų lygiosios. Tačiau pataikę iš po krepšinio, sumažino rezultatą iki minimalaus skirtumo 61:60.

Rezultatyviausiai  „Klaipėdos krepšinio mokykla“  komandoje žaidė: Dovydas Lengvys 19 taškų, 8 atk. kam., 3 rez. perd., Kristupas Burneika 11 taškų, 10 atk. kam., 3 rez. perd..

Svajonių Krantas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Rokas Norbutas 25 taškai, 5 atk. kam., Robertas Vičys 11 taškų, 6 atk. kam., Darius Bručkus 10 taškų, 8 atk. kam.

Rungtynių komentaras:

Davidas Bružas ,,Svajonių krantas“ komandos žaidėjas: ,,nedaug trūko, antrą kartą žaidėme prieš tą pačią komandą, aišku šiandieną jie sužaidė geriau, buvo pabėgę dviženkliu skirtumu, bet ketvirtame kėlinyje pavyko sustabdyti vieną jų lyderių, apsigynėme, na, nepavyko iškovoti pergalės, bet lauksime jų savo namuose ir tikimės, kad šioje serijoje nugalėtojai būsime mes“

Dėl Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos nuostatų pažeidimo komanda "Svajonių krantas" šiose varžybose baudžiami techininiu pralaimėjimu. Techninis pralaimėjimas atkrintamosiose varžybose serijoje iš dviejų rungtynių reiškia pralaimėtas abi rungtynes.

Pažeistas nuostatų punktas: "3.4.8 Žaidėjas atkrintamosiose varžybose gali dalyvauti tik tuo atveju, jeigu komandos sudėtyje bus sužaidęs ne mažiau 3-jų rungtynių. Krepšininkas laikomas sužaidusiu rungtynes, jeigu buvo įregistruotas rungtynėms ir jų metu pabuvojo aikštelėj ir apie tai yra pažymėta rungtynių protokole."

Trečiadienio vakaro KLKML taurės pirmose ketvirfinalio rungtynėse susitiko „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ ir „BC Minimelts“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 70:103 daugiau nei užtikrintą pergalę iškovojo „BC Minimelts“ ekipa (18:16,13:33,16:33,23:21) ir prieš atsakomąsias varžybas susikrovė užtikrintą pranašumą.

Pirmasis kėlinys iškarto davė rimtą kovą, „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“  taikliomis atakomis isiveržė į priekį, jam pasibaigus tiksliau puldami „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ susikrovė minimalų dviejų taškų pranašumą (18:16).
Antrajame kėlinyje „BC Minimelts“ iškarto parodė jog yra nusiteikusi rimtai, šovė į priekį, kėliniui pasibaigus komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant (31:49) pirmavo „BC Minimelts“.

Po ilgosios pertraukos pasipylė „BC Minimelts“ taiklūs metimai, vėl sužaidė puikų kėlinį (16:33) padidino savo pranašumą iki saugios tridešimt penkių taškų (47:82). Paskutinis kėlinys bebuvo tik formalumas, žaidimo tempas suletėjo, abi komandos rinko lengvus taškus, nuskambėjus kėlinio sirenai rezultatu (70:103) pergalę šventė „BC Minimelts“ ekipa.

Rezultatyviausiai „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ komandoje žaidė: Julius Ambraziūnas 23 taškai 14 atk. kam., Martynas Klimas surinko 16 taškų

„BC Minimelts“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Martynas Rimkus 24 taškai 17 atk. kam., Edvinas Valčiukas 19 taškų, 7 atk. kam., Rokas Narkus pridėjo 17 taškų.

Rungtynių komentarai:

,,Klaipėdos aktyvus jaunimas" žaidėjas Armundas Venclova: "Pusantro kėlinio  laikėmės apylygiai, atrodė, kad radom teisingą kelią, tačiau varžovai perėmė iniciatyvą, pas mus pasipylė klaidos. Lauksim atsakomojo mačo."

,,BC Minimelts" ekipos treneris Mindaugas Žilys: "Banguotos varžybos. Žaidėm su jaunimo komanda, tai tas jaunatviškumas kartais padeda, o kartais trukdo. Buvo momentų, kai jaunimas sužaidė pagarbos vertą krepšinį, bet ir mes kovėmės iš paskutiniųjų. Ačiū varžovams už kovą, teko paprakaituoti, lauksim jų, savo aikštelėj."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti