Dvigubas Manto Tomaševičiaus dublis ir pirmoji „Novatransa-Dsmile“ pergalė

Dvigubas Manto Tomaševičiaus dublis ir pirmoji „Novatransa-Dsmile“ pergalė 1049

Pergalingai 10-ąjį Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos čempionatą pradėjo „Novatransa-Dsmile“ ekipa, pirmojoje dvikovoje 88:54 (24:15; 21:10; 22:11; 21:18) sutriuškinusi čempionato naujokus „Girandra“ komandą.

Mačas prasidėjo greitomis atakomis į abi puses, kiek geriau sekėsi „Novatransa-Dsmile“ ekipai, kuri pirmavo 5:0, tačiau Aurimo Girskio ir Kęsto Barvydo metimais „Girandra“ netrukus pavijo varžovus. Baigiantis ketvirčiui Vyganto Nagio ir Jono Sadausko treniruojamai ekipai pavyko šiek tiek atitrūkti ir susikrauti 9 taškų persvarą (24:15).

Pagauti geros bangos „Novatransa-Dsmile“ krepšininkai vienas po kito nardė po varžovų krepšiu sėkmingai užbaigdami atakas, o „Girandra“ žaidėjai, dažnai klydę, nerado jokių priešnuodžių sustabdyti varžovų puolimo.

Po trijų ketvirčių „Novatransa-Dsmile“ pirmavo daugiau nei įtikinamai (67:36). Nors ketvirtasis kėlinys vyko apylygiai, „Girandra“ krepšininkams teko pripažinti varžovų pranašumą (88:54).

„Novatransa-Dsmile“: Daugiausia taškų po 16 nugalėtojams pelnė Edgaras Vigelis (5 atk.kam.; 4 rez.perd.) ir Rokas Misevičius (5 atk. kam. 5 rez.perd.); po 13 taškų pridėjo Jonas Lukauskas ir Mantas Montvila; Mantas Tomaševičius pelnė 12 taškų (12 atk.kam.).

„Girandra“: Aurimas Girskis 18 taškų (9 atk.kam.); Laimonas Remeikis 12 taškų (7 atk.kam.); 10 taškų pridėjo Kęstas Barvydas (9 atk.kam.)

"Novatransa-Dsmile" ekipos treneris Vygantas Nagys: "Džiaugiamės, kad oficialų lygos sezoną pradėjome pergalingai, varžybų pradžia atrodė, kad tikrai kovosime iki paskutinės minutės, bet pavyko tolimais metimais atitrūkti nuo varžovų. Labai laukiame kol mūsų Vitalijus Sokolov prisijungs prie komandos."

"Girandra" ekipos žaidėjas Laurynas Vadopalas: "Na pirmosios šio sezono varžybos šioje lygoje ir susitikome prieš ko gero finalinio ketverto komandą. Varžovai šiandien buvo tiesiog stipresni."