Edvino Simeno vedama Izoton iškovojo pergalę

Edvino Simeno vedama Izoton iškovojo pergalę 1215

Ketvirtadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  ir „Izoton“ komandos. Po apylygės kovos, rezultatu 72:81, „Izoton“ komanda paskutiniame kėlinyje palaužė varžovus.

Prasidėjus rungtynėms komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir visą kėlinį žaidė apylygį žaidimą. Nors komandų žaidimas skyrėsi, „Izoton“ komanda žaidė greitesnį žaidimą, o Klaipėdos KM „Tobula instaliacija“ komandos žaidėjai buvo tikslesnį, labiau susikaupę. Tai padėjo išlaikyti kelių taškų persvarą ir laimėti pirmą kėlinį rezultatu 24:21.

Tiek antrame, tiek trečiame kėliniuose žaidimas buvo apylygis. Į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Po antrojo kėlinio pirmaujanti, vis dar išsilaikė  Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda, laimėdama dviem taškais. O po trečio kėlinio priekyje, minimalia, vieno taško persvara, buvo „Izoton“ komanda.

Ketvirtame kėlinyje buvo nemažai sumaišties. Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda pradėjo daugiau klysti, nebekrito metimai. „Izoton“ komanda nepasigailėjo priešininkų ir gerokai padidino pranašumą. Nors Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komandai vis pavykdavo su mažinti persvarą, bet varžovų aplenkti jie nebesugebėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:81 „Izoton“ komandos naudai.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komandoje žaidė: Emilis Maziliauskas 17 taškų, Viktoras Staponas 13 taškų.

„Izoton komandos rezultatyviausi žaidėjai: Edvinas Simėnas 37 taškai, 26 atk. kam., Aurimas Jurčys 11 taškų, 8 atk. kam..

Rungtynių komentarai:

Lukas Sidabras „Izoton“ komandos žaidėjas: „Varžybas vertinu gerai, nes laimėjome. Daug buvo visokių konfliktų ir su kita komanda, ir tarpusavyje. Ketvirtame kėlinyje turėjome tokį lūžį- laimėjome vieną atkarpą, nuo to laikėme tuos dešimt taškų ir laimėjome.“


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti