Finalo pakartojime vicečempionų triumfas

Finalo pakartojime vicečempionų triumfas 1212

Pirmose trečiadienio rungtynėse, KLKML susitiko „Baldininkas“ ir ekipos. „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ šį vakarą rezultatu 95:78 iškovojo pergalę. (11:26,28:15,27:11,29:26)

Pirmame kėlinyje „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ šovė į priekį ir laimėjo kėlinį rezultatu 21:17. Antrame kėlinyje „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ padidino savo pranašumą iki 19 taškų (18:37), ir tada pabudo „Baldininkas“ komanda, kuri sumažino persvarą iki vos dviejų taškų (39:41) bei laimėjo kėlinį (28-15).

Po ilgosios pertraukos „Baldininkas“ šovė į priekį, laimėjo kėlinį (27:11), ir rezultatas tapo (66:62) jau „Baldininkas“ naudai.
Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ bandymu sugryžti, bet „Baldininkas“ nepasidavė ir šventė pergalę rezultatu (95:78).

Rezultatyviausiai „Baldininkas“ komandoje žaidė: Edgaras Kaunas 36 taškai, 6 atk. kam., 7 rez. perd. 9 išprov. praž., Rolandas Alutis 17 taškų.

„Aktyvus Klaipėdos jaunimas“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Evaldas Kvaraciejus 18 taškų, 6 atk. kam. Danielis Gailius ir Ignas Domarkas pridėjo po 14 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Baldininkas" ekipos žaidėjas Marius Kvietkus: "Rungtynių pradžia buvo labai prasta, nes jau eilę varžybų prijungiame į savo komandos žaidimą naują žmogų. Pirmąjį rungtynių kėlinį pramiegojome, gavome šaltą dušą, tuomet atsibudome. Varžovai dar bandė žaisti greitesnį krepšinį prieš mus, tačiau jie patys, mano nuomone, gavo daugiau greitų atakų nei mes, ko pasėkoje, galiausiai, iškovojome gana lengvą pergalę."

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandos žaidėjas Tadas Virbickas: "Prastos varžybos, pradžioje ir pirmoje rungtynių pusėje turėjome gana didelį pranašumą, tačiau prastai paskirstėme minutes, buvo atlikti netinkami keitimai, išėmėme iš žaidimo aukštaūgius, o varžovai kaip tik tuo metu pabudo, pradėjo pataikyti iš toli ir perlaužė rungtynių eigą. Mums, galbūt, pritrūko varžybų patirties, dėl to nesugebėjome išsaugoti turėtos persvaros ir sustabdyti įsibėgėjusių varžovų."

Trečiadienio vakarą susitiko „Klaipėdos krepšinio mokykla“  ir „Kredito garantas“ komandos. Paskutinę akimirką pergalę išplėšė „Kredito garantas“ laimėdami rungtynes rezultatu 68:70.

Rungtynės prasidėjo ramiai. „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komanda po truputį rinkosi taškus, o „Kredito garantas“ pirmus taškus pelno tik kėliniui įpusėjus. O tuomet prisivijo ir varžovus. Pirmo kėlinio antroje pusėje žaidimo rezultatas buvo apylygis.

Antrame kėlinyje komandos viena kitą vijo. Rezultatas keitėsi ir linko tiek vienos, tiek kitos komandos pusėn. Nors „Klaipėdos krepšinio mokykla“ vis įsiverždavo į priekį, tačiau „Kredito garantas“ komanda įpusėjus kėliniui buvo priekyje. O kėlinį komandos baigė lygiosiomis 34:34.

Trečio kėlinio metu jau atrodė, kad „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komanda išlaiko savo pranašumą keliais taškais. O juos nuolat prisiveja ir vėl atitolsta „Kredito garantas“. Trečiasis kėlinys baigiasi rezultatu 55:50 „Klaipėdos krepšinio mokykla“ naudai.

Ketvirto kėlinio metu rungtynės vyko panašiu tempu, rezultatas per daug nesiskyrė. Paskutinėmis minutėmis didėjo įtampa, nes įsiveržus vienai ar kitai komandai, rezultatas buvo lyginamas. Likus kelioms sekundėms rezultatas buvo lygus. Po minutės pertraukėlės, „Kredito garantas“ komanda prametė dvitaškį metimą, tačiau atkovoję kamuolį ir paleidę jį į krepšinį kartu su sirena, išplėšė pergalę rezultatu 68:70.

Rezultatyviausiai "Klaipėdos krepšinio mokykla" komandoje žaidė: Dovydas Lengvys 25 taškai, 9 atk. kam., Kristupas Burneika 14 taškų, 16 atk. kam..

 „Kredito garantas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Lukas Petkevičius 30 taškų, 7 atk. kam., Mantas Jonikas 13 taškų, Valdas Garadauskas 12 taškų.

Rungtynių komentarai:

Valdas Garadauskas „Kredito Garantas“ komandos žaidėjas: „Atrodo, varžyboms atėjome visai nenusiteikę. Galvojome, kad labai lengvai laimėsime. Įsivėlėme į tokį greitą žaidimą, kur patys nelabai ir buvome greiti. Tampėmės visas varžybas. Laimėjome irgi vos vos, paskutinę minutę įmetę. Sveikiname varžovus, kurie tikrai daug geriau sužaidė negu tikėjomės. Džiaugiamės pergale.“

Paskutinėse vakaro rungtynėse susitiko praėjusių metų "Mero" taurės finalininkai "BC Saulės butai" ir "Gintaro baldai". Gynybinio pobūdžio dvikovoję pergalę 61:44 iškovojo "Gintaro baldai".

Mačas prasidėjo Vitalijaus Taščenko 2 tritaškiais ir "Gintaro baldai" ekipos spurtu 10:1. Savo puolimo neradę čempionai atrodė, kad paleis varžovus nuo pirmų minučių, tačiau sėkmingai dirbdami gynyboje pradėjo mažinti deficitą 11:14. Antrame ketvirtyje itin nerezultatyviai žaidusios ekipos surinko vos 19 taškų, o 11:8 ketvirtį laimėję "BC Saulės butai" išlygino rezultatą 22:22.

Po ilgosios pertraukos Igno Pavilonio ir Egidijaus Butvydo 4 tolimi metimai leido "Gintaro baldai" ekipai susikrauti dviženklę persvarą, pastarieji per ketvirtį surinko daugiau taškų nei per pirmąją rungtynių pusę ir atitrūko nuo varžovų 15 taškų 48:33.

Paskutiniame ketvirtyje komandos grįžo prie nerezultatyvaus, gynybinio krepšinio kuris parankesnis buvo pirmaujientiems "Gintaro baldams", pastarieji išsaugojo susikrautą persvarą ir iškovojo pergalę 61:44.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"BC Saulės butai" gretose Mindaugas Riklevičius pelnė 14 taškų, Aivaras Umantas pridėjo 12 taškų.

"Gintaro baldai" komandoje Vitalijus Taščenko ir Ignas Pavilonis surinko po 16 taškų.

Rungtynių komentarai:

"BC Saulės butai" komandos žaidėjas Aivaras Umantas: "Sveikinu varžovus su pergale. Manau neužsidengėme laisvų tritaškių metimų ir antroje pusėje, jie "pramušė krepšį", kas leido susikurti sau pranašumą. Paskui buvo labai sunku pasivyti, darėme labai daug klaidų. Pramesti iš po krepšio metimai, kas nedovanotina ir prastai pataikytos baudos. Po naujų metų, pirmos varžybos, kurios mums neišėjo į naudą. Kitas varžybas koncentruosimes pirmą galbūt į gynybą, o po to metimai." 

"Gintaro Baldai" komandos treneris Aidas Kurakinas: " Visų pirmą visus su naujais metais. Smagu, kad komanda su pergale pradėjo naujus metus. Ypač prieš tokia stipria komandą kaip "BC Saulės butai". Bet aišku čia dar tik vienos varžybos, dar visą sezoną, dar pusė sezono. Labai daug dar laukia varžybų, o kas liečia varžybas tai pradėjome su gera energija, paskui biški rotacija prasidėjo. Galbūt kažkam buvo nuo suolelio sunkiau įsilieti į varžybas, bet varžybų nepaleidome, davėm spaudimo. Manau, kas ko gero privertė varžovus pajausti nuovargį ir leido šiek tiek pabėgti į priekį."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti