Gimtadienio pasirodymas ir A grupės pirmųjų pozicijų dalybos

Gimtadienio pasirodymas ir A grupės pirmųjų pozicijų dalybos 1226

Sausio 13 dienos vakarą 9 turą pradėjo A pogrūpio lyderiai "Novatransa-Dsmile" susitikime su "Klaipėdos valstybinė kolegija". Gimtadienį šventęs Vitalij Sokolov per 26 minutes surinko dvigubą dublį ir atvedė ekipą į 9-ąją pergalę rezultatu 89:82.

Pirmajame ketvirtyje rezultatyvų krepšinį demonstravę šeimininkai "Klaipėdos valstybinė kolegija" primetė varžovams savo žaidimą ir viso ketvirčio metu pirmavo 22:19. Antrame ketvirtyje įsivažiavę svečiai pristabdė šeimininkų puolimą o geros gynybos dėka rengė greitas atakas kurios leido persverti rezultatą savo naudai 45:31.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp ekipų pasiekė 20 taškų ribą, sėkmingą žaidimą po krepšiais demonstravę "Novatransa-Dsmile" krovėsi pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 69:50. Paskutiniame ketvirtyje pasiduoti neketinę šeimininkai smeigė keletą tolimų metimų iš eilės ir ištirpdė varžovų pranašumą iki 2 taškų, tačiau rungtynių pabaigoje taiklūs baudų metimai ir gera gynyba leido A grupės lyderiams pirmąjį turą pabaigti be praleimėjimų ir iškovoti pergalę 89:82.

"Klaipėdos valstybinė kolegija" gretose Tadas Vandzinskas pelnė 26 taškus, Ryčio Markausko sąskaitoje 20 taškų.

"Novatransa-Dsmile" komandoje Vitalij Sokolov pelnė 31 tašką, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 44 naudingumo balus, Aidas Viršilas prie pergalės pridėjo 20 taškų.

„Valstybinė Klaipėdos Kolegija“ komandos žaidėjas Irmantas Kryžius: "Varžybos įtemptos, vienu momentu turėjom dideli deficitą, ant galo pasivijom, bet neužteko jėgų, trūko kelių žaidėjų, išsibaudavo mūsų aukštas žmogus. Gal daug klaidų darėme gynyboje, geros varžybos, sveikinimai varžovams, ačiū už gerą kovą."

"Novatransa-Dsmile" komandos treneris Jonas Sadauskas"Geros varžybos, kiek per anksti atsipalaidavome ir varžovai grįžo į rungtynes. Džiaugiames pergale ir laukiame antrojo etapo."

Klaudijaus Anužio vedamas "KK Riflis" paliko "Svajonių Krantas" be pergalės ir pakilo į A grupės turnyrinės lentelės antrąja vietą.

Per pirmasąsias pirmojo kėlinio dvi minutes "KK Riflis" bėga į priekį rezultatu 12:0. To pačio ketvirčio antroje pusėje jau, kiek aštriau "Svajonių Krantas" suaštrinus gynybą pavyksta sumažinti skirtumą iki 8 taškų. Pirmasis kėlinys baigėsi 17:9. Antrasis kėlinys prasideda vėl "KK Riflis" spurtu. Greitu žaidimu baudos aikštėlėje ir taikliais vidutinio nuotolio metimais, pabėga į priekį jau 16 taškų skirtumu. Aktyviau pradėdami žaisti pabaigą "Svajonių Krantas" įmetą 9 taškus be varžovų atsako ir sumažina deficitą. Pirmoji puse baigėsi rezultatu 34:25.

Trečiasis kėlinys prasideda Klaudijaus Anužio tolimu 3 taškų vertės metimu. Prabėgus, kiek mažiau, nei dviejomis minutėmis meta dar vieną, pataiko. Po poros minučių dar du ir jau 4/4. Skirtumas įšauga iki 22 taškų. Trečiasis ketvirtis baigėsi rezultatu 59:37. Paskutinį kėlinį geriau sužaidė "Svajonių Krantas" pavyksta sumažinti deficitą minimaliu skirtumu. Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezutatu 73:52.

Naudingiausi žaidėjai:

"KK RIFLIS" naudingiausiai komandoje sužaidė: Klaudijus Anužis 19 taškų. 1 atk., kam. Tomas Račkus 15 taškų. 5 atk., kam. Eimantas Kupšys 10 taškų. 13 atk., kam.

"Svajonių Krantas" naudingiausiai komandoje sužaidė: Tomas Sagaitis 16 taškų. 10 atk., kam. Paulius Gromovas 14 taškų. Darius Bručkus 10 taškų. 10 atk., kam.

"KK Riflis" ekipos žaidėjas Karolis Griškus: "Labai džiugu, jog turėjome tokias rungtynes, dėl tų žaidėjų, kurie įprastai rungtyniauja mažiau. Rungtynės nebuvo sunkios, todėl šiandien būtent jie gavo daugiau minučių. Manau, jog tai buvo paskutinis mūsų lengvas pasivaikščiojimas, keliaujame į pajėgesnę grupę, kurioje laukia labai grėsmingi varžovai ir daugiau tikrai nebus tokių lengvų varžybų. Ačiū varžovams."

"Svajonių krantas" komandos žaidėjas Davidas Bružas: "Rungtynių pradžioje galvojome, jog bus blogiau, bet po to, šiek tiek, išlyginome žaidimą, mūsų gynyba suveikė. Aišku, negalime su jais lygintis fizine jėga, jie daug stipresni. Po ilgosios pertraukos ketinome nepaleisti varžovų, tačiau jie pataikė keletą tolimų metimų, pabėgo į priekį, o mes turėjome labai trumpą atsarginių žaidėjų suolelį, todėl pabaigoje pritrūko jėgų. Ačiū varžovams už kovą, ateityje pasipriešinsime labiau."