Gintaro Baldai sutriuškino jaunimą, Brizas paskutiame ketvirtyje palaužė varžovus 1121

Trečiadienio vakarą susitiko „Klaipėdos krepšinio mokykla“ ir „Gintaro baldai“ komandos. Pastaroji šį vakarą  sutriuškino varžovus rezultatu 55:102.

Tik prasidėjus rungtynėms „Gintaro baldai“ išsiveržė į priekį ir iki trečio kėlinio tik didino pranašumą, kuris augo labai greitai. Jaunimui nepavyko nei pavyti, nei kontroliuoti žaidimo. Paskutiniame kėlinyje „Gintaro baldai“ komanda aprimo, atsipalaidavo, davė pasižaisti varžovams. „Klaipėdos krepšinio mokykla“ laimėjo ketvirtą kėlinį 10 taškų. Varžybos baigėsi triuškinančiu rezultatu 55:102 „Gintaro baldai“ komandos naudai.

Rezultatyviausiai „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandoje žaidė: Vilius Vaitkus 14 taškų, Dovydas Lengvys 13 taškų, 8 atk. kam..

Gintaro baldai“ komandos rezultatyviausi žaidėjai:  Ignas Pavilonis 18 taškų, Irmantas Grikšas 16 taškų, Egidijus Butvydas 14 taškų, 7 atk. kam., Audrius Mineikis 13 taškų,

Rungtynių komentarai:

Aidas Kurakinas ,,Gintaro baldai“ treneris: ,,Na, gera treniruotė. Gal mums ir reikėjo tokių varžybų, po keletos tokių sunkesnių. Nusiemėm truputį tą įtampėlę. Ir tikėkimės, kad visas žaidimas eis į gerąją pusę dabar.“

Ignas Mikalauskas ,,Klaipėdos krepšinio mokykla“ žaidėjas: ,, Manau, kad pritrūko charakterio mums. Manau, kad laimėti neturėjome tokių didelių šansų, bet galėjom rezultatą švelnesnį padaryti.“

Susitikimas tarp "Brizas" ir "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiai, abi komandos aštriai atakavo vienas kito krepšį, ko pasekoje neleido pabėgti dideliu skirtumu į priekį. Pirmasis kėlinys baigės rezultatu 20:24 svečių komandos naudai.

Antrasis kėlinys buvo kiek vangesnis, tiek vienai, tiek kitai komandai nesisekė užpulti varžovų. Klaidos puolime, bei po savuoju krepšiu kėlinį pavertė ne rezultatyviu. Kiek daugiau, nei šešias minutes, abi ekipos nepelnė dviženklio taškų skaičiaus. Aktyviai pabaigą sužaidusios komandos antrą kėlinį užbaigė rezultatu 37:34 namų komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi pirmojo kėlinio stiliumi. Tiesa ir šį kėlinį laimėję "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" neleido atsipalaiduoti. Atkakliai vargindami namų komandą privertė sunkiai dirbti norint pelnyti taškus. Trečiąjį ketvirtį užbaigę dviejų taškų pranašumu (25:27), ir kėlinys baigės rezultatu 62:61.

Ketvirtasis kėlinys buvo sėkmingesnis jau  "Brizas" komandai. Leisdami varžovams pelnyti tik 13 taškų ir patys perlipdami daugiau, nei per 30 taškų ribą laimėjo varžybas dviženkliu skirtumu. Puikiai sužaisdami paskutinį kėlinį  laimėjo varžybas užtikrintu rezultatu 95:74.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Brizas" komandoje spindėjo: Eimantas Lukauskis 22 taškai, 5 atk., kam. Marius Joknys 18 taškų, 2 atk., kam. Robertas Milius 17 taškų, 5 atk., kam.

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" puikiai pasirodė: Simonas Jonuševičius 25 taškai, 3 atk., kam. Evaldas Kvaraciejus 13 taškų. Danielis Gailius 13 taškų. 4 atk., kam.

"Brizas" ekipos žaidėjas Arminas Leliūnas: "Savo komandos pasirodymą šiandien vertinu tikrai neblogai, džiaugiamės iškovoję pirmąją šio sezono pergalę Klaipėdos lygoje, tikiuosi pratęsime šią pergalių seriją, o varžovams palinkėsiu geresnio žaidimo ir sėkmės kitose rungtynėse."

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandos žaidėjas Tadas Virbickas: "Varžybas vertinu prastai, kadangi tikrai galėjome šiandien laimėti. Abi komandos yra panašaus pajėgumo, varžovai, galbūt, fiziškai stipresni, turi pranašumą po krepšiais, o mes mėgstame žaisti greitesnį krepšinį. Tris kėlinius rungtyniavome lygiai, pabaigoje kiek pasijautė nuovargis, nebuvo laiku atlikti keitimai ir galiausiai paleidome varžovus."

Atsiprašome dėl techninių nesklandumų šių rungtynių statistiką nėra tiksli.